Książę Harry i Meghan Meghan zaproszeni na jubileusz panowania królowej. Elżbieta II tęskni za Archiem i chce poznać prawnuczkę

Meghan Markle i książę Harry otrzymają zaproszenia na przyszłoroczny 70. jubileusz panowania królowej Elżbiety. Będzie to kolejna okazja do pojednania. Pytanie, czy Sussexowie z niej skorzystają?

W 2022 roku Brytyjczycy i rodzina królewska będą świętować 70. rocznicę objęcia tronu przez królową Elżbietę. Platynowy jubileusz z pewnością będzie historycznym momentem, który rozegra się na oczach całego świata. Jak donoszą zagraniczne media, zaproszenie na wydarzenia z pewnością zostanie wysłane również do księcia Harry’ego i jego żony, Meghan Markle.

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Książę Harry i Meghan zaproszeni na jubileusz królowej. To okazja do pojednania

Królowa Elżbieta to pierwsza monarchini Wielkiej Brytanii w historii, która będzie świętować okrągłe 70 lat na tronie. Z uwagi na ostatnie wydarzenia i oschłe relacje, jakie obecnie łączą rodzinę królewską z Sussexami, do tej pory nie było jasne, czy w ogóle otrzymają oni zaproszenie na platynowy jubileusz. Nowe doniesienie z Pałacu Buckingham rozwiewają jednak wszelkie wątpliwości.

Zobacz też: Jakie imię dla córki rozważają Meghan Markle i książę Harry? Bukmacherzy nie wzięli go pod uwagę - jest zaskakujące

Oczywiście, że zostaną zaproszeni! To w końcu rodzinne wydarzenie - mówi w rozmowie z portalem Page Six osoba znająca kulisy przygotowań.

Co więcej, zarówno książę Harry, jak i książę William, mieli na sobie jubileuszowe medale już podczas pogrzebu księcia Filipa, który odbył się w kwietniu. Portal podał także nowe doniesienia z Londynu, że po tak długiej rozłące królowa Elżbieta pragnie zobaczyć Archiego oraz jego siostrę, która lada dzień może pojawić się na świecie.

Przypomnijmy, że z okazji 70. rocznicy objęcia tronu przez królową Elżbietę przygotowano spektakularne, czterodniowe obchody. Choć Elżbieta II wstąpiła na tron w 6 lutego 1952 r. - w dniu śmierci jej ojca Jerzego VI, to jubileuszowe uroczystości mają się odbyć na początku czerwca 2022 roku. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.