Damiano David z zespołu Maneskin przyłapany przez paparazzi. Wybrał się z narzeczoną do kina. Zaszalał z koszulką

Damiano David, lider zespołu Maneskin, zaczyna na własnej skórze odczuwać, czym jest sława. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji został przyłapany razem z narzeczoną przed jednym z kin w Rzymie.

Zespół Maneskin w ciągu jednej nocy stał się ulubieńcem ludzi na całym świecie. W Konkursie Piosenki Eurowizji zdobyli ogromną liczbę głosów, dzięki czemu ich piosenka "Zitti E Buoni" zwyciężyła. Szał trwa, rozgłośnie radiowe puszczają ich muzykę, a zespół niedługo wyrusza w trasę. Członkowie grupy już teraz poznają, z czym wiążę się prawdziwa sława. Ostatnio Damiano David został przyłapany przez paparazzi. Spójrzcie tylko na tę stylówkę!

Zobacz wideo Co zrobić, by wygrać Eurowizję?

Damiano David z zespołu Maneskin przyłapany przez paparazzi. Wybrał się z narzeczoną do kina. Zaszalał z koszulką

Damiano David jest ulubieńcem fanów zespołu Maneskin. W sieci krążą jego zdjęcia sprzed Eurowizji, a sam wokalista stał się bardzo aktywny na Instagramie. Ostatnio wybrał się ze swoją narzeczoną Giorgią Soleri do jednego z kin w Rzymie na sens filmu "Cruella".

Michał Wiśniewski / Damiano DavidMichał Wiśniewski jak Damiano z Maneskin? Uderzające podobieństwo gwiazdorów

Tego dnia muzyk miał na sobie dosyć niecodzienny, dwukolorowy garnitur w kratkę. Dobrał do niego białe trampki i bardzo oryginalną koszulkę. Widzimy na niej wizerunek łysej Britney Spears z napisem "Stranger Things". Narzeczona Damiana wybrała natomiast białą i zwiewną sukienkę do kolan. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.

Damiano David, ManeskinDamiano David, Maneskin EN

Kim jest narzeczona Damiano Davida z Maneskin?

Giorgia Soleri ma 25 lat i pochodzi z Mediolanu. Od jakiegoś czasu mieszka w Rzymie i często bierze udział w modowych sesjach oraz dużych włoskich kampaniach reklamowych. Pracuje w rzymskiej agencji modelek. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy wybierze się z narzeczonym w trasę po Europie!

Monika Richardson, Konrad WojterkowskiMonika Richardson na romantycznym zdjęciu z ukochanym. "Uciekliśmy"