Michał Wiśniewski jak Damiano z Maneskin? Uderzające podobieństwo. "Cudze chwalicie..."

Damiano David z zespołu Maneskin po zwycięstwie na Eurowizji zamieścił charakterystyczne zdjęcie z szampanem. W internecie nic nie ginie i fani już znaleźli podobne ujęcie w wykonaniu polskiego wokalisty, Michała Wiśniewskiego. Wyglądają jak rodzeni bracia.

Zwycięstwo zespołu Maneskin w konkursie Eurowizji przyniosło mu wielką popularność w całej Europie. Fanki zaczęły wzdychać do Damiano Davida, wokalisty grupy. Ekscentryczny Włoch lubi występy w ciemnym makijażu i z gołym torsem, a tymczasem polscy fani szybko odnaleźli jego pierwowzór. Zauważyli podobieństwo u polskiego gwiazdora, Michała Wiśniewskiego, który przed laty występował w podobnej stylizacji.

Agata Rubik"Power Couple". Rubik w gorzkich słowach o finałowej konkurencji: Była beznadziejna

Zobacz wideo Michał Wiśniewski próbuje wcisnąć się w kostium na Eurowizję 2006

Michał Wiśniewski jak Damiano David z Maneskin?

Internauci przypomnieli na Twitterze zdjęcie Michała Wiśniewskiego z występu sprzed lat, za czasów świetności zespołu Ich Troje. Stojący na scenie piosenkarz pociąga szampana prosto z butelki.

Maneskin w domu - podpisał zdjęcie jeden z internautów.

Podobieństwo do wokalisty Maneskin dopatrzyli się też inni i podchwycili fotkę.

Ja wam powiem, że Michał chodził, żeby Damiano mógł biegać - dopisał inny z fanów.

Julia WieniawaJulia Wieniawa zmieniła fryzurę. Aktorka pokazała zdjęcia przed i po

Internauci uznali, że porównanie fotek z szampanem jest bardzo trafne.

Wiedziałam, że gdzieś już go widziałam.
Jaki kraj, taki Maneskin.
Cudze chwalicie... - skomentowali na Twitterze.

Michał Wiśniewski przed laty lubił szokować na scenie. Pojawiał się bez ubrania, mocno malując oczy, czy jak w przypadku tego występu - pijąc szampana. Na koncertach inscenizował także scenki łóżkowe, które miały stworzyć dodatkowe show. Damiano David z Maneskin również jest kontrowersyjną postacią na scenie. Po wygranej Eurowizji, przed występem na scenie pocałował Thomasa, kolegę z zespołu. Maluje również oczy podobnie do Wiśniewskiego, nosi także podobnej długości włosy i kolczyki. A wy, widzicie podobieństwo?

Więcej o: