Paulina Holtz trafiła do szpitala, zwijając się z bólu. Nie została przyjęta. "Top 10 najgorszych bólów"

Paulina Holtz pokazała fanom swoją wizytę na SOR. Aktorka zgłosiła się z dużym bólem i poważnym schorzeniem, jednak nie została przyjęta.

Paulina Holtz przeszła ostatnio poważne schorzenie związane z uchem. Ból był tak silny, że musiała pojechać na szpitalny oddział ratunkowy. Tam jednak okazało się, że nie zostanie przyjęta. Aktorka cierpliwie przeczekała noc i pojechała do szpitala ponownie następnego ranka.

Tomasz StockingerTomasz Stockinger znów jest zakochany. Nową partnerkę zabiera na korty tenisowe

Zobacz wideo Leki przeciwbólowe w trakcie porodu. Czy z nich korzystać? Jak się przygotować?

Paulina Holtz trafiła do szpitala. Mówi o najgorszym bólu

Aktorka dodała na Instagramie zdjęcie z SOR-u, na którym została zbadana przez lekarza. Ale nie od razu. Kiedy przyjechała pierwszy raz, nie została przyjęta.

Ranek w charakterze zebry spędziłam dziś na SOR. Powirusowe zapalenie ucha wypędziło mnie już w nocy na ostry dyżur, ale nie było lekarza, więc przyjechałam rano - napisała pod zdjęciem.

Przyznała też, że już dawno nie czuła się tak źle.

Ból ucha jest zdecydowanie w top 10 najgorszych bólów (nie licząc oczywiście naprawdę poważnych chorób czy urazów). Ból zębów. Ból porodowy. Rwa kulszowa. Co jeszcze? Tak sobie tworzę te listę, żeby oderwać myśli od lewej strony mojej głowy. Chociaż może lepiej jednak pomyśleć o czymś, typu wegański tort truskawkowy? Albo wyjazd na wakacje? - napisała Paulina Holtz.

Pod postem aktorki pojawiło się wiele słów wsparcia. Niektórzy oburzyli się na to, jak funkcjonuje polski system ochrony zdrowia.

Nie było lekarza... To jest straszne. Gdzie my żyjemy? Kto ma udzielić pomocy na ostrym dyżurze, skoro brak lekarza? Jak mnie to denerwuje - napisała jedna z fanek.

Aktorka odpowiedziała, że lekarz był, lecz w innym szpitalu. Na drugi dzień dodała post, w którym podziękowała fanom.

 

Magda Gessler / Piotr AdamczykGessler wspomina romans z Adamczykiem. Był nawet pojedynek!

Jest lepiej! Dziękuję za wszystkie wasze słowa dobre, kochani ludzie. Ucho boli mniej, ale i nadal mniej słyszy (czasem sobie myślę, że może to i lepiej) - napisała Paulina Holtz w najnowszym poście.

Mimo choroby aktorka pracowała, nagrywając audiobooka, którego próbką podzieliła się na InstaStories.

Więcej o: