Magda Gessler wspomina romans z Piotrem Adamczykiem. Był nawet pojedynek! "Koguciki rozstrzygnęły spór"

Magda Gessler i Piotr Adamczyk przed laty połączeni byli płomiennym romansem. Restauratorka wspomina o nim w autobiografii.

Magda Gessler właśnie wydała autobiografię, w której wspomina swój gorący romans z Piotrem Adamczykiem. Choć w książce nie pisze o nim z imienia i nazwiska, a nazywa "Aktorem", wiadomo, że chodzi o niego. To, że łączyło ich namiętne uczucie, restauratorka potwierdziła już w 2013 roku, podczas wywiadu u Łukasza Jakóbiaka. Co gwiazda napisała teraz o relacji ze sławnym aktorem? Działo się dużo i intensywnie.

Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka"

Magda Gessler miała romans z Piotrem Adamczykiem

Restauratorka porusza temat relacji z aktorem we fragmentach swojej książki.

Nasz romans wywołał sensację, a dobrym miernikiem jej skali było niewyobrażalne zainteresowanie mediów. (...) Na szczęście dzięki gaży za ów nowy, niezwykle kasowy film mógł pozwolić sobie na kupno małego mieszkania niedaleko Starego Miasta. Mieliśmy stamtąd kilometr do "Fukiera", mieszkania Aktora i teatru, w którym wtedy grał. Zapewniało nam to względną dyskrecję i kosztowało mniej czasu, stresu i zdrowia. (...) Chyba się nie spodziewał, że przyjdzie mu zmierzyć się z kobietą tak pełną energii, która nigdy nie zastanawiała się dwa razy, jeśli przyszedł jej do głowy jakiś pomysł. A naprawdę potrafiłam go zaskoczyć - napisała Magda Gessler w swojej autobiografii.

Para spotykała się przez kilka miesięcy. Jednak w pewnym momencie wkroczył były partner Magdy Gessler Mariusz Diakowski, którego w książce nazywa "Kelnerem". Restauratorka była z nim w związku przez siedem lat. Ten postanowił ją odzyskać. Diakowski i Adamczyk zaczęli się o nią bić.

Urokliwa sielanka z Aktorem zakończyła się równie niespodziewanie i filmowo, jak się zaczęła. Los chciał, że któregoś wieczora natknęliśmy się na Kelnera w dyskotece "Organza", a moje koguciki - przepraszam: dwóch rycerzy aspirujących do zdobycia mojego serca - postanowiły rozstrzygnąć spór między sobą i kwestię pierwszeństwa w spektakularny i definitywny sposób - pojedynkiem na pięści. Ostatecznie zwycięsko z tej rywalizacji wyszedł Kelner, a dla Aktora porażka była chyba tak nieznośna, że tego wieczora ostatecznie zakończyliśmy wszelkie relacje intymne, a nawet znajomość. Nagrodą dla Kelnera był tygodniowy urlop u mego boku w Brazylii - pisze gwiazda w swojej książce pt. "Magda".

Jednak obaj panowie nie żywili do siebie nienawiści zbyt długo. Później zostali wspólnikami i otworzyli razem restaurację w Warszawie. Magda Gessler w 2013 roku udzieliła wywiadu w internetowym show "20m2" na YouTube, w którym została zapytana, czy była w restauracji Adamczyka. Restauratorka zareagowała śmiechem.

Musiałabym ci opowiedzieć parę dowcipów, ale chyba nie wypada. On jest tak delikatnym człowiekiem, że nie wolno burzyć jego spokoju. Coś po tym filmie z papieżem mu zostało w środku, bo nie ma poczucia humoru, więc nie mogę - powiedziała w rozmowie.

Zapytana, czy próbowała wyciągnąć dłoń, odparła, że zawsze jest przyjazna i nie rozstaje się w gniewie.

Wydaje mi się, że Piotr wstydzi się tego, co robił - powiedziała restauratorka w rozmowie z youtuberem.
A co robił? - zapytał prowadzący?
Przyjaźnił się bardzo, byliśmy blisko i było bardzo fajnie, ale Piotr po prostu... Nie wiem, może jest zbyt mieszczański, żeby zrozumieć taką osobę jak ja, nie mam pojęcia. A potem przyjaźni się z osobą, której nienawidził, czyli z moim byłym narzeczonym. I z nim robi wszystkie interesy. To dziwne, bo go szczerze nienawidził - podsumowała.

Przyznała także, że jej relacje z Piotrem Adamczykiem wyglądają w ten sposób, że "udają, że mówią sobie dzień dobry".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.