Tomasz Stockinger znów jest zakochany. Nową partnerkę zabiera na korty tenisowe

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Aktor wrócił też do uprawiania sportu i w towarzystwie ukochanej pojawia się na kortach tenisowych.

W młodości Tomasz Stockinger cieszył się mianem jednego z najprzystojniejszych aktorów polskiego kina, a mimo to nie zawsze miał szczęście w miłości. Do tej pory był łączony z takimi gwiazdami, jak Anna Dymna oraz Ewa Kuklińska, a także z projektantką Dorotą Goldpoint, jednak z żadną nie zbudował trwałej relacji. Teraz w jego życiu pojawiła się nowa kobieta.

Zobacz wideo Długoletnie rekordy w telewizji polskiej. "Telewizja miała twarz Ireny Dziedzic"

Katarzyna GlinkaKatarzyna Glinka sprząta plażę na Zanzibarze

Tomasz Stockinger znów jest zakochany. Nową partnerkę zabiera na korty tenisowe

Wygląda na to, że Tomasz Stockinger znów złapał wiatr w żagle. Po tym, jak w ubiegłym roku wykryto u niego wadę serca, aktor "Klanu" musiał poddać się poważnemu zabiegowi. Zrobił sobie wówczas przerwę od pracy, a czas pandemii koronawirusa wykorzystał na odpoczynek i powrót do pełni sił.

Zobacz też: Tomasz Stockinger nie może całować serialowej żony. "Wszyscy czują, że to ryzykowne

Jak się okazuje, Stockinger znów cieszy się dobrym zdrowiem i wrócił do uprawiania sportu. Mało tego, "Twoje Imperium" donosi, że na kortach tenisowych pojawia się w towarzystwie nowej partnerki.

Podczas turnieju amatorskiego Aktorskiego Klubu Tenisowego, który odbył się w Mrągowie na początku czerwca, gwiazdorowi towarzyszyła nowa partnerka, atrakcyjna brunetka o imieniu Katarzyna. Tomasz Stockinger zachowuje dyskrecję na jej temat – obiecał, że powie coś więcej, gdy przyjdzie czas na zwierzenia – czytamy.

Małgorzata RozenekAwantura o wygodne buty Rozenek. "Ciotka klotka ze stadionu"? Gosia broni

O związku Tomasza i Katarzyny w show-biznesowych kuluarach mówi się już od jakiegoś czasu. Kobieta, która skradła serce aktora, to ponoć bizneswoman. Wygląda na to, że ich relacja staje się coraz bardziej poważna.

Więcej o: