Wojciech Mann z synem podziwiali nowy mural Kory. Marcin ma 30 lat i jest podobny do ojca. Różni ich jedno. Ma zarost

Wojciech i Marcin Mann razem przybyli na odsłonięcie muralu z podobizną Kory. Syn dziennikarza dawno nie pojawiał się publicznie. Jak dziś wygląda?

Odsłonięcie muralu z podobizną Kory zostało zaplanowane na 8 czerwca. Wśród obecnych można było dostrzec syna Wojciecha Manna, Marcina. Czym zajmuje się potomek radiowca? Kocha muzykę i robi to samo, co ojciec. 

Zobacz wideo Najlepsze polskie talk-show, które pamiętamy z lat 90. [Popkultura]

Wojciech Mann z synem podziwiali nowy mural Kory. Marcin ma 30 lat i jest podobny do ojca. Różni ich jedno. Ma zarost

Wspólne wyjście Wojciecha i Marcina Manna było spowodowana oficjalnym odsłonięciem muralu z podobizną Kory. Zaplanowanie uroczystości na 8 czerwca 2021 roku nie było przypadkowe - artystka właśnie wtedy obchodziłaby swoje 70. urodziny. Grafika znajduje się na jednej ze ścian budynku przy ulicy Żeromskiego 44/50 w Warszawie.

Na wydarzeniu pojawiło się mnóstwo znajomych, bliskich i fanów Jackowskiej, a wśród nich także Wojciech Mann z synem. 30-letni Marcin rzadko występuje publicznie, chociaż ostatnio zdecydowanie częściej można go usłyszeć. Chłopak poszedł w ślady ojca i został radiowcem - pracuje w rozgłośni Nowy Świat, gdzie prowadzi autorską audycję "Personal bigos" oraz jest współprowadzącym  "Szczytu wszystkiego, czyli każdej listy świata" oraz "Szczytu szczytów".

Wcześniej skończył naukę w ArtCenter College of Design, później działał jako fotograf freelancer, aż w końcu został menedżerem ojca, który jest jego pierwszym klientem.

Marcin MannMarcin Mann materiały prasowe

Przez lata Wojciech nie występował z synem, ale wszystko zmieniło się w 2012 roku, kiedy to razem poprowadzili jeden z opolskich festiwali. Już wówczas wtedy było widać, że chłopak uwielbia muzykę. Nic więc dziwnego, że obecnie sam opowiada o niej w radiu. 

Wojciech Mann, Marcin MannWojciech Mann, Marcin Mann Kapif

Dostrzegacie wizualne podobieństwo? My bardzo!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.