Jarosław Bieniuk i mama Anny Przybylskiej żyli w konflikcie. "Odizolował się od niej". Teraz wszystko idzie ku lepszemu

Krystynę Przybylską i Jarosława Bieniuka przez kilka ostatnich lat łączyły bardzo chłodne relacje. Wszystko wskazuje na to, że wszystko idzie ku lepszemu. Uda im się odbudować relacje?

Po śmierci Anny Przybylskiej, Jarosław Bieniuk musiał sam stawić czoła wychowaniu trójki ich dzieci. Na szczęście mógł wówczas liczyć na pomoc swojej mamy oraz mamy aktorki - Krystyny Przybylskiej. Niestety dobre relacje byłego piłkarza z mamą Przybylskiej szybko się skończyły.

Zobacz wideo

Jarosław Bieniuk i mama Anny Przybylskiej żyli w konflikcie. Teraz się pogodzą?

O kiepskich relacjach Jarosława Bieniuka z rodziną Anny Przybylskiej może świadczyć chociażby fakt, iż Oliwia swoją osiemnastkę zorganizowała dwukrotnie. Jednego wieczoru bawiła się w towarzystwie ojca oraz przyjaciół, a później wraz z rodziną zmarłej mamy. Rodzina nie zasiadła przy wspólnym stole. Jak donosi informator tygodnika "Na Żywo" Jarosław Bieniuk już jakiś czas temu odsunął się od Krystyny Przybylskiej.

Tymczasem Jarek odizolował się od jej mamy i siostry, dzieci pomagała mu wychowywać jego rodzicielka. Potem Oliwia w swoim pierwszym wywiadzie powiedziała, że najbardziej po śmierci mamy pomogła jej babcia... Lidzia, ani słowem nie wspominając o pani Krystynie - mówi znajomy rodziny w rozmowie z "Na Żywo".

Jarosław Bieniuk pokazał tarasBieniuk przygotował taras na sezon letni. Pomogła mu partnerka

Krystyna Przybylska nadal starała się utrzymywać jak najlepsze relacje z Jarosławem. Nie było to łatwe, szczególnie że Bieniuk w międzyczasie wplątał się w kilka skandali.

Zniosły ten trudny czas, tak samo, jak aferę z narkotykami w tle, narodziny nieślubnego dziecka piłkarza, rozstanie z jego matką Martyną Gliwińską, a potem romans z modelką Zuzanną Pactwą, który trwa do dzisiaj - dodaje informator tygodnika.

Pomiędzy mamą Anny Przybylskiej a Jarosławem Bieniukiem może się polepszyć. Niestety w tle jest rodzinny dramat. Ukochany Krystyny Przybylskiej zmarł przez COVID-19, a ona sama również ciężko znosiła wirusa.

Ona ledwie przeżyła atak wirusa i do dziś walczy o zdrowie. O tym, że w jej relacjach z Jarkiem coś zmieniło się na plus, świadczyć mogła niedawna komunia Jasia. Po uroczystości obie rodziny spotkały się przy jednym stole - czytamy w tygodniku.

Co więcej, kolejną szansą na polepszenie relacji będzie ich współpraca. Siostra i matka Anny Przybylskiej wraz z Bieniukiem mają pomagać przy realizacji dokumentu TVP na temat życia zmarłej aktorki.

Martyna GliwińskaMartyna Gliwińska wyznała, jak jej ciało zmieniło się w ciąży

ZOBACZ TEŻ: Dziewczyna Jarosława Bieniuka wystąpiła w "Żonach Hollywood". Wspomina: Nie chciałam być w tym programie

Więcej o: