Dziewczyna Jarosława Bieniuka wystąpiła w "Żonach Hollywood". Wspomina: Nie chciałam być w tym programie

Zuzanna Pactwa wyznała w rozmowie, że w przeszłości wystąpiła w "Żonach Hollywood". Zrobiła to dla bliskiej osoby.

Zuzanna Pactwa dała się poznać szerszej publiczności jako kolejna dziewczyna Jarosława Bieniuka. Światowej sławy modelka otworzyła się na media i ostatnio udzieliła nawet wywiadu. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że była gościem show TVN-u.

Zobacz wideo Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa na romantycznej randce na molo

Dziewczyna Jarosława Bieniuka wystąpiła w "Żonach Hollywood". Wspomina: Nie chciałam być w tym programie

Zuzanna Pactwa wiele lat spędziła w Stanach Zjednoczonych, ponieważ tego wymagały od niej zawodowe aktywności. Poznała tam wiele osób. Jedną z nich była uczestniczka polskich "Żon Hollywood", która poprosiła ją, by wsparła ją na planie reality show.

Byłam tam gościem. Poznałam dziewczyny. Ja nie chciałam być w tym programie, moja koleżanka mnie poprosiła, chciała mieć wsparcie, więc powiedziałam, że w jednym odcinku mogę się pokazać. Nie zależało mi w ogóle na byciu w takim programie, ani bym nie chciała być w takim programie. Jest to program rozrywkowy, dużo ludzi go oglądało, dziewczyny miały fajny czas. Bardzo fajne dziewczyny - pochwaliła się w rozmowie z Jastrząb Post.

Reporterka serwisu podpytała Zuzannę także o styl Polek. Modelka jest w końcu ekspertką w tym temacie, a ostatnio nawet wystartowała z produkcją własnych ubrań, które w sieci reklamuje Oliwia Bieniuk.

Zdecydowanie brakuje luzu. Teraz nie jestem ubrana na luzie, bo to jest inna okazja. Na co dzień chodzę w dresach, butach, kurtkach, skórach, czapkach. W Polsce tego brakuje. Dziewczyny nie muszą być mega ubrane na co dzień i mogą się wyluzować na tej ulicy. Oto chodzi, żeby być bardziej sobą. Założyć sobie dres, podkoszulek trochę rozciągnięty, niedbały. To też może być fajne.

Myślicie, że Zuzanna zapragnie teraz wystąpić w telewizyjnych programie? Z pewnością znalazłoby się gdzieś dla niej miejsce.

Jarosław BieniukBieniuk wybrał się z dziećmi na przejażdżkę samochodem. Uwagę zwraca opis

Więcej o: