Syn Krzysztofa Cugowskiego ożenił się? Pokazał ślubną sesję zdjęciową. Stylowy garnitur tylko dodał mu uroku

Syn Krzysztofa Cugowskiego opublikował na Instagramie wyjątkowe zdjęcia ze ślubu. Syn Krzysztofa Junior ożenił się? W komentarzach posypały się gratulacje.

Krzysztof Cugowski Junior jakiś czas temu wyjawił, że nie chciał iść śladami sławnego ojca i starszych braci. Mimo że ma talent muzyczny, postanowił sprawdzić, jak wypadnie w roli aktora. Wygląda na to, że przed kamerami radzi sobie świetnie, bo wystąpi w serialu "Bridgertonowie". 22-latek zaskoczył fanów na Instagramie, gdy opublikował efekty ślubnej sesji zdjęciowej. Internauci zasypali go gratulacjami. 

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz pokazała nagranie ze swojego ślubu z Rinke

Krzysztof Cugowski Junior ożenił się? 

Krzysztof Cugowski doczekał się trzech synów - Wojciech i Piotr poszli w ślady ojca i zajęli się karierą muzyczną. Założyli zespół Bracia. Najmłodszy z rodzeństwa, Krzysztof Cugowski Junior, ma 22 lata i postanowił zostać aktorem. Na co dzień studiuje na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu w miejscowości Winchester w Anglii, gdzie też mieszka. 

Mężczyzna opublikował nowe zdjęcia na Instagramie, na których pozuje w ślubnej scenerii. Aktor w roli pana młodego prezentuje się bardzo szykownie. Ubrany jest w elegancki garnitur, a obok niego możemy zauważyć panną młodą. Krzysztof w opisie zdjęcia dał małą podpowiedź dla fanów. 

A więc… znowu wziąłem ślub! Kolejna fantastyczna sesja zdjęciowa z udziałem wielu niesamowitych ludzi! Jeszcze raz dziękuje kochani, to był świetny dzień – napisał .
 

W komentarzach natychmiast posypały się gratulacje od internautów, którzy dali się jednak nabrać. Okazało się, że Krzysztof Cugowski Junior świetnie się czuje nie tylko przed kamerą, ale również i przed aparatem. Wystąpił w ślubnej sesji zdjęciowej jako model. Aktor jak na razie nie zmienił statusu związku. Daliście się nabrać? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.