Najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego robi międzynarodową karierę. Zagrał w hicie Netfliksa

Krzysztof Cugowski Junior nie poszedł w ślady ojca, postawił za to na karierę aktorską. Można go oglądać w popularnym serialu Netfliksa "Bridgertonowie".

Krzysztof Cugowski ma trzech synów - Wojciecha, Piotra i Krzysztofa Juniora. Dwaj starsi od lat są obecni w polskim show-biznesie i tworzą zespół Bracia. Najmłodszy Krzysztof nie poszedł w ich ślady. Wybrał karierę aktorską i może już pochwalić się pierwszym dużym sukcesem.

Piotr Cugowski, Krzysztof Cugowski, Wojciech CugowskiCórka Wojciecha Cugowskiego idzie w ślady ojca. Zaśpiewała hit Eltona Johna

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Zobacz także: Rodowicz, Cugowski i Schuberth narzekają na niskie emerytury. Odpowiada im prezeska ZUS. "To zasada wzajemności"

Krzysztof Cugowski Junior gra w serialu Netfliksa

22-letni syn muzyka na co dzień studiuje na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu w Winchester. Obecnie przedstawia się jako Christopher Cugowski i jest gwiazdą "Bridgertonów", popularnego serialu emitowanego na Netfliksie, czym chętnie chwali się na Instagramie i wrzuca zdjęcia z planu.

 

O swojej aktorskiej karierze mówił już jakiś czas temu, gdy pojawił się w "Dzień dobry TVN" wraz z ojcem. Przyznał wtedy, że chciał robić coś innego niż jego bracia.

Nie chciałem być tym następnym bratem, który poszedł w muzykę, bo to byłoby pójście na łatwiznę. Dlatego pomyślałem, że chcę zrobić coś innego. Bracia mi pokazywali, że się da i można dobić swego nawet pod presją – mówił.

Johnny DeppTo już oficjalne. Johnny Depp może być nazywany "żonobijcą"

Rola Chrisa Cugowskiego w serialu Netfliksa jest niewielka. Niestety, syn muzyka nie został wymieniony w obsadzie, więc można przypuszczać, że gra postać trzecioplanową. Nie zmienia to jednak faktu, że dla młodego aktora to duży sukces i wartościowy wpis w CV. Kto wie, może za jakiś czas zobaczymy go w głównej roli.

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: