Paweł Deląg ma drugiego syna? Dziennikarka spytała, odpowiedział wymijająco

Jak informuje tygodnik "Dobry Tydzień", Paweł Deląg ma dwóch synów, a nie tylko jednego. Sam zainteresowany niechętnie komentuje te doniesienia.

Paweł Deląg jest jednym z bardziej rozchwytywanych polskich aktorów nie tylko na rodzimym rynku, ale również zagranicznym. Szczególnie duże sukcesy odnosi również w Rosji. Ze względu na bardzo dużo pracy, niespecjalnie udziela się w mediach. Jeśli już udziela wywiadów, to raczej nie opowiada w nich o swoim życiu rodzinnym, co tylko zwiększa zainteresowanie tym tematem. Tygodnik "Dobry Tydzień" poinformował, że aktor ma dwójkę dzieci, a nie tylko jednego syna Pawła juniora.

Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka"

Paweł Deląg ma drugiego syna. Przez lata nikt o nim nie wiedział

Paweł Deląg rzadko opowiada o swojej rodzinie, jednak jakiś czas temu zrobił wyjątek i poinformował, że wraz z synem Pawłem juniorem pracowali wspólnie nad filmem. Ponoć mieli w ten sposób nadrobić stracony czas.

Wyreżyserowałem film "Pani Basia", ale sam bym tego nie zrobił. Pomagał mi mój syn Paweł - mówił jakiś czas temu aktor.

Paweł Deląg wspomina początki karieryPaweł Deląg pokazał zdjęcie sprzed 29 lat. Zbiera same komplementy: Jak młody Bóg

W trakcie wywiadu Pawła Deląga w magazynie "Gentlemen" wyszło na jaw, że ten ma jeszcze jednego syna. "Masz dwóch synów, jakim jesteś ojcem?" - miała spytać go znana mu dziennikarka. Aktor  odpowiedział na pytanie wymijająco.

To są rzeczy, które zostawiam dla siebie. Nie rozmawiam o sprawach rodzinnych i tej zasady nie chcę naruszać - powiedział.

"Dobry Tydzień" potwierdził tę informację, a także ustalił, że drugim synem aktora jest 20-letni Mikołaj, który mieszka w Warszawie.

(...) I to nie była pomyłka. Choć dotąd wszyscy sądzili, że Paweł ma tylko jedno dziecko, jest jeszcze drugie. Nie wiadomo, czy odziedziczył po ojcu talent ani nawet, kto jest jego mamą. Paweł był w wielu związkach, ale nie udało mu się nigdy stworzyć prawdziwego domu... - czytamy na łamach "Dobrego Tygodnia".

Paweł Deląg do tej pory nie skomentował tych doniesień. 

Grzegorz i Maja HyżyMaja Hyży w najnowszym wywiadzie uderza w Grzegorza. "Byłam dla niego rywalką"

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Kożuchowska opublikowała archiwalne zdjęcie ze znanymi kolegami. Żartuje ze swojej stylizacji, ale fanom się podoba

Więcej o: