Anna i Robert Lewandowscy od roku pracowali nad nowym biznesem. Już wiadomo, o co chodzi

Już wiemy! Anna i Robert Lewandowscy przez ostatni rok pracowali przy wspólnym projekcie biznesowym, a teraz wreszcie zdradzili, co to będzie.

Anna Lewandowska kilka dni temu zapowiedziała, że wkrótce ujawni szczegóły współpracy z Robertem Lewandowskim. Nie chciała zdradzić, o co dokładnie chodzi, ale już dziś wiadomo, co kryło się za słowami influencerki. Para zdecydowała się stworzyć serię autorskich suplementów.

Zobacz wideo Anna Lewandowska śpiewa w samochodzie

Anna LewandowskaLewandowska świętuje sukces męża uroczym zdjęciem z Laurą. Robert pobił rekord

O co chodzi w nowym biznesie Anny i Roberta Lewandowskich?

Anna Lewandowska w jednym z ostatnich wywiadów wspomniała o premierze specjalnego projektu. Jest o tyle wyjątkowy, że realizowała go wspólnie z Robertem Lewandowskim, a prace nad nim trwały prawie rok. Już wiadomo, co się kryło za obietnicami "Lewej" - w niedzielę na kontach jej i męża na Instagramie pojawił się link do strony Ani, na której znalazła się specjalna zakładka z suplementami o nazwie Levann.

InstaStory Roberta LewandowskiegoInstaStory Roberta Lewandowskiego instagram.com@_rl9

W opisie czytamy o tym, jak ważne jest holistycznie podejście do tematu zdrowia. Oznacza to, że stan umysłu, ducha i ciała wzajemnie wpływają na siebie. 

Z pomocą przychodzą produkty Levann, które zadbają o harmonię w każdym obszarze twojego życia. Dzięki nim holistycznie podejdziesz do tematu zdrowia, dołączysz do osób, dla których ważne jest dobre samopoczucie i chcą prowadzić zdrowy styl życia - czytamy na stronie Foods by ann.

Rekord Gerda Muellera. 'Bild' pokazuje, dlaczego Lewandowski jest lepszy od legendy BayernuRobert Lewandowski pisze historię. Polak pobił rekord Gerda Muellera

W ofercie znalazły się suplementy dla kobiet i mężczyzn, skupione na detoksie oraz odpowiednio na dzień i na noc. Inne mają pomóc m.in. w walce ze stresem, poprawie kondycji psychicznej czy... sprawności umysłu. 

Zobacz też: Całuśni Anna i Robert Lewandowscy na pełnym czułości ujęciu. Ona w białej sukni, on w białym garniturze. Gwiazdy zachwycone

Więcej o: