Córka Kurowskiej o nauce zdalnej: Trochę się zawiodłam. Studiuje z synem Szelągowskiej. "Przezdolny, przystojny"

Joanna Kurowska musi być bardzo dumna z córki, ponieważ Zosia poszła w jej ślady i zapragnęła być aktorką. Okazuje się ponadto, że swoje zdolności artystyczne rozwija razem z synem Doroty Szelągowskiej. Antoni Sztaba też wybrał łódzką filmówkę.

Często zdarza się, że dzieci znanych gwiazd nie wybierają tej samej ścieżki kariery, co ich rodzice. Są jednak liczne przypadki, kiedy tak się właśnie dzieje. Wystarczy wspomnieć o Zosi Świątkiewicz, która podobnie jak mama, Joanna Kurowska, chce być aktorką. Młoda studentka opowiedziała w rozmowie z serwisem viva.pl, jak zareagowała na powrót do stacjonarnej nauki w łódzkiej filmówce. Zdradziła także, że jej kolegą jest Antoni Sztaba. Jak radzi sobie syn Doroty Szelągowskiej?

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Córka Joanny Kurowskiej opowiedziała o studiach na łódzkiej filmówce. Co powiedziała o synu Doroty Szelągowskiej?

Rząd poluzował wszystkie obostrzenia, a pojedyncze uczelnie zrezygnowały po części z nauki zdalnej. Studenci łódzkiej filmówki wrócili do placówki, z czego bardzo cieszy się córka Joanny Kurowskiej. Zosia Świątkiewicz opowiedziała o trudnościach związanych z nauczaniem przed komputerem.

Od dwóch tygodni mamy normalne, stacjonarne studia w szkole. Przygotowujemy się do egzaminów, ale miesiące spędzone online były straszne. Mówiłam do siebie, śpiewałam do kamery. Było to wyzwanie i muszę przyznać, że trochę się zawiodłam, ale już jest lepiej - stwierdziła.

Początkująca aktorka została ponadto spytana o syna Doroty Szelągowskiej. Antoni Sztaba studiuje bowiem ze Świątkiewicz na tej samej uczelni. Jak się dogadują?

Mamy bardzo zdolny cały rok i jest ekstra! Jeśli chodzi o Antka, to uwielbiam go, jest super i cieszę się, że razem studiujemy. Bardzo się zakolegowaliśmy. Antek jest przezdolny, świetnie śpiewa, tańczy jak mistrz. Mam z nim balet i robi idealne obroty, podczas gdy mi przekrzywia się głowa, przez co wychodzą mi elipsy, a nie okręgi. Antek jest też bardzo przystojny, pozdrawiam go serdecznie - dodała. 
 

Zosia i Antoni rozpoczęli studia na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L.Schillera w Łodzi we wrześniu 2020 roku.

Więcej o: