Anna Lewandowska pokazała łazienkę w luksusowym apartamencie w Warszawie. Klasa!

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najpopularniejszych par w Polsce. Najwięksi fani małżeństwa dobrze znają zakamarki ich luksusowego domu w Niemczech, natomiast teraz trenerka pokazała, jak wygląda łazienka w ich warszawskim apartamencie.

Anna Lewandowska razem z córkami przebywa obecnie w Warszawie. Przy tej okazji pokazała fanom, jak wygląda łazienka w jej lokum znajdującym się w centrum stolicy. Lewandowscy postawili na klasykę połączoną z elegancją i minimalizmem.   

Zobacz wideo Klara Lewandowska zażyczyła sobie warkoczyków. "Bo ja lubię czasami"

Stella i Piotr, Ania i Czarek 'Love Island'"Love Island". Stella i Piotr komentują rozstanie Ani i Czarka. Wbili szpilę uczestnikowi

Anna Lewandowska pokazała łazienkę

W 2017 roku Anna i Robert Lewandowscy odebrali klucze do luksusowego apartamentu w Warszawie. Mieszkanie mieści się w największym europejskim apartamentowcu w centrum stolicy, który został zaprojektowany przez architekta Daniela Libeskinda. Para dużo podróżuje, dlatego nic dziwnego, że chciała mieć własny kąt w Polsce.

Anna Lewandowska od czasu do czasu pokazuje zakamarki warszawskiego gniazdka. Dzięki temu wiemy, że dużą zaletą mieszkania są nadające przestronności szklane okna od podłogi do sufitu, a w kuchni i salonie królują jasne kolory. Natomiast w niedzielę trenerka opublikowała na Instagramie zdjęcie łazienki. Lewandowscy postawili na połączenie klasyki z elegancją i minimalizmem.

Można dostrzec marmurowe ściany, a także czarne blaty, srebrną armaturę oraz dekoracje. Taki wystrój z pewnością robi wrażenie, a eleganckie połączenie kolorów sprawia, że taka aranżacja szybko nie wyjdzie z mody.

Chwila dla siebie - napisała Anna Lewandowska.
 

Irena JarockaPortret Jarockiej zniknął z sopockiej Alei Gwiazd. Mąż artystki odetchnął z ulgą

Przypomnijmy, że Lewandowscy mają co najmniej trzy posiadłości. Oprócz mieszkania w stolicy posiadają także dom w Monachium, gdzie spędzają najwięcej czasu. Radio Zet podawało, że Robert Lewandowski kupił nieruchomość kilka lat temu za dziesięć milionów euro. Poza tym, małżeństwo posiada także wybudowaną z bali rezydencję, która znajduje się w małej wsi Stanclewo (woj. warmińsko-mazurskie).

Więcej o: