Dorota Szelągowska chwali się talentem córki. Mała Wanda zaszalała, ale wyszło uroczo

Dorota Szelągowska po raz kolejny zaprezentowała internautom efekty artystycznych poczynań małej Wandy. Tym razem córka projektantki wnętrz postanowiła zrobić mamie pedicure.

Chociaż Dorota Szelągowska niechętnie opowiada o swoim prywatnym życiu, to jednak nigdy nie ukrywała, że jej dzieciństwo wcale nie było kolorowe. Projektantka wnętrz otwarcie przyznała, że w jej domu nigdy się nie przelewało, a największym oparciem była dla niej babcia. Dlatego więc nikogo nie powinien dziwić fakt, iż Dorota Szelągowska stara się zapewnić swoim dzieciom jak najlepsze warunki do rozwoju, tym samym wspierając ich różnorodne pasje. Starszy syn prezenterki po zakończeniu szkoły podjął studia w Łódzkiej Szkole Filmowej, a córka Wanda, jak na trzylatkę przystało, ma głowę pełną szalonych pomysłów, które sukcesywnie realizuje przy pomocy mamy.

instagram.com/dotindotinDorota Szelągowska rozpoczyna budowę nowego domu. Już ma wobec niego plany

Zobacz wideo Dorota Szelągowska wyśmiała internautów "posądzających ją o odwagę i dystans": Ludzie, czy wy powariowaliście?

Córka Doroty Szelągowskiej zrobiła jej pediure. Projektantka pochwaliła się nim na InstaStories. Wyszło uroczo

Tym razem Wanda postanowiła umilić czas Dorocie Szelągowskiej, malując jej paznokcie u stóp. W tym celu dziewczynka skorzystała z fioletowego lakieru, który w większości pokrył poprzedni pedicure projektantki. Końcowym efektem poczynań trzylatki dumna mama pochwaliła się na InstaStories. Nie da się ukryć, że pierwsza próba pomalowania paznokci wyszła Wandzie bardzo uroczo. 

instagram.com/dotindotininstagram.com/dotindotin instagram.com/dotindotin

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska ma kompleks na punkcie swojego wykształcenia. "Żałuję strasznie"

Warto wspomnieć, że już jakiś czas temu Szelągowska po raz pierwszy pochwaliła się artystycznymi umiejętnościami małej Wandy. Trzylatka przygotowała wówczas dla mamy oryginalny prezent w postaci kwiatowej kompozycji umieszczonej w muszli ślimaka. Fani już wtedy sugerowali, że córka Szelągowskiej w przyszłości może zechcieć pójść w jej ślady. 

Więcej o: