Roksana Węgiel cała na biało na Pierwszej Komunii brata. Oddała się w ręce stylistki. "Świetny look"

Brat Roksany Węgiel, Maksymilian, przystąpił do Pierwszej Komunii Świętej. Popularna siostra chłopca opublikowała fotorelację z tego ważnego dla niego dnia. Elegancki strój Roxie zrobił wrażenie na fanach. "Świetna stylówa" - komentowali.

Roksana Węgiel pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z rodzinnej imprezy zorganizowanej z okazji przystąpienia jej brata Maksymiliana do Pierwszej Komunii Świętej. Młodziutka wokalistka towarzyszyła dziewięciolatkowi podczas tego ważnego dnia. Na tę okoliczność wybrała elegancki, biały, dwuczęściowy kostium, który ozdobiła markową torebką i zachowaną w jasnych odcieniach marynarką. "Jak anioł" - pisali fani. 

Roksana Węgiel na Pierwszej Komunii brata

08.05.2021. Jeden z najważniejszych dni w życiu mojego małego braciszka. Pierwsza Komunia Święta Maksia. Ale ten czas zasuwa - czytamy w instagramowym poście Roxie. 

Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 na religijnej uroczystości zaprezentowała się w spodniach z wysokim stanem i rozszerzanymi u dołu nogawkami oraz w eleganckiej bluzce i marynarce o takim samym, jasnym odcieniu. Komplet ten przypadł do gustu fanom młodej gwiazdy.

 
Świetna stylówa - idealna na komunię brata.
Jak anioł!
Świetny look - komplementowali.

Stylizacja Węgiel była dokładnie przemyślana. Za jej ubiór odpowiadała projektantka mody, której stroje nosiły między innymi: Małgorzata Tomaszewska, Joanna Moro, Izabella Krzan, Dorota Gardias czy Paulina Sykut-Jeżyna

Dziękuję przekochanej Ewelinie za pomoc w przygotowaniu outfitu na tę okoliczność - zaznaczyła Roksana.
Zobacz wideo TikTokowe wariacje Roxie Węgiel. Taka fryzura jej pasuje?

Rodzina Roksany Węgiel

Roksana Węgiel bierze udział w trzeciej edycji "Dance Dance Dance". Już w najbliższy weekend powalczy w finale o wygraną. To właśnie w materiale filmowym przygotowanym na potrzeby show wspomniała o tym, jak ważna jest dla niej rodzina. Roxie ma dwóch młodszych braci - dziewięcioletniego Maksymiliana i rocznego Tymoteusza. 

Tak naprawdę mama poświęciła swoje życie, żebym mogła robić to, co robię. Tata również o mnie zawsze dbał. Takie wsparcie jest najlepsze i na maksa to doceniam. Mama jest moją przyjaciółką, z która zawsze mogę porozmawiać na każdy temat - wyznała wokalistka przed kamerami TVP.