Kuba Wojewódzki szuka pracy dla siostrzenicy. Pokazał ich wspólne zdjęcie. To piękna modelka

Kuba Wojewódzki pochwalił się na Instagramie wspólnym zdjęciem z siostrzenicą. Zrobił to nie przez przypadek. Dziewczyna szuka pracy, a znany wujek chce jej pomóc.

Kuba Wojewódzki jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, jednak w przeciwieństwie do wielu innych gwiazd stara się chronić swoją prywatność. Owszem, często publikuje zdjęcia z tajemniczymi kobietami, jednak na tym się kończy. Na próżno szukać na jego profilu zdjęć z bratem, czy innymi członkami rodziny. Jak się okazuje, Kuba postanowił zrobić wyjątek i pokazać zdjęcie z siostrzenicą.

Zobacz wideo Nie tylko głośna kłótnia z Majdanami, czyli Kuba Wojewódzki kontra inne gwiazdy

Kuba Wojewódzki szuka pracy dla siostrzenicy. To piękna modelka 

Kuba Wojewódzki niechętnie opowiada o swojej rodzinie publicznie. Nic więc dziwnego, że najnowsza fotka, na której pozuje wraz z siostrzenicą, okazała się niemałą gratką dla jego fanów. Dowiadujemy się, że ta szuka pracy.

Uwaga. Moja siostrzenica, tegoroczna maturzystka poszukuje wraz ze swoim chłopakiem (też maturzystą) pracy w Warszawie. Gdyby ktoś, coś to info priv u Kingi Kożuch. Dziękuję za uwagę - napisał na Instagramie.

Kuba Wojewódzki, Piotr ŻyłaPiotr Żyła u Kuby Wojewódzkiego. W trakcie skoku złapała go biegunka. "Papryki się najadłem"

Na oferty nie trzeba było długo czekać. Brat Natalii Kukulskiej - Piotr Kukulski szybko zaoferował, że poszukuje menedżerki.

Szukam manadżerki. Jak ma zmysł medialny po wujku, to zatrudniam w ciemno - zaoferował.

Kuba Wojewódzki szybko go zgasił i zaznaczył, że siostrzenica poszukuje poważnej pracy. Inny internauci dogryzali królowi TVN, że ze względu na wiek, siostrzenica przypomina jego partnerkę.

Ta chwila, gdy partnerka i siostrzenica mają te same wspólne tematy na maturze - podpytał jeden z fanów.

Na odpowiedź Kuby nie musiał długo czekać.

Owszem. Znała wcześniej temat z polskiego. Jak mogę to pomogę - odpowiedział.
 

Myślicie, że Kubie uda się pomóc Kindze w znalezieniu pracy? Więcej zdjęć siostrzenicy Kuby Wojewódzkiego zobaczycie w naszej galerii. 

Kuba Wojewódzki i Tomasz KammelKuba Wojewódzki dogryza Kammelowi, który podlizywał się Kurskiemu

ZOBACZ TEŻ: Rodzina Marty Linkiewicz wspomina "imprezę w autokarze". Siostra i matka musiały zmienić nazwisko. "Ciężki okres"

Więcej o: