Kasia Tusk w ciąży? Fani nie przestają spekulować. Nowe zdjęcie blogerki podsyca domysły

Fani coraz intensywniej spekulują, że Kasia Tusk jest w ciąży. Wiele wskazuje na to, że blogerka weszła w sympatyczną grę z internautami i sama podsyca krążące doniesienia.

Od kilku tygodni nie milkną spekulacje na temat ciąży Kasi Tusk. Obserwatorzy blogerki modowej doszukują się potwierdzenia tej teorii w najmniejszych szczegółach zdjęć, które wrzuca na Instagram. Kiedy niedawno pokazała fotografię zastawionego stołu z butelką wina, internauci od razu dostrzegli, że przy jej miejscu nie stoi kieliszek, a szklanka z wodą. Innym razem zauważyli, że jej ubrania stają się coraz bardziej luźne. Teraz wszystko wskazuje na to, że Tusk weszła w grę z obserwatorami i sama podsyca spekulacje.

Zobacz wideo Kasia Tusk na spacerze z rodziną. Był nawet Donald Tusk

Kasia Tusk szczerze o rodzinieKasia Tusk szczerze o relacjach z rodzicami. "Pierwszy raz od 15 lat są blisko"

Kasia Tusk w ciąży? Fani nie przestają spekulować

Tusk na swoją relacje wrzuciła zdjęcie, na którym trzyma w ręku pluszową maskotkę dinozaura, a jej brzuch wydaje się być nieco zaokrąglony. Blogerka opatrzyła fotografię opisem sugerującym, że dziecięca zabawka jest jedyną rzeczą, którą kupiła przy okazji zakupów:

I to jedyna rzecz którą kupiliśmy.

Kasia Tusk, relacja z InstaStoriesKasia Tusk, relacja z InstaStories fot. screen - Instagram @makelifeeasier_pl

Internauci blogerki niemal pod każdym jej zdjęciem zaczynają spekulacje o jej domniemanej ciąży. Wśród komentarzy czytamy:

Moim zdaniem właśnie widać, a już najlepiej widać w granatowej szmizjerce w Wielkanoc. Prędzej czy później pani Kasia tego nie ukryje.
Pani Kasiu, jeśli to prawda, to z całego serca gratulujemy.
Dziecko na pokładzie?

Jeszcze pod koniec kwietnia została przyłapana przez paparazzo. Na zdjęciach widać, jak młoda mama czeka pod swoim domem, a później wsiada do auta. Jeśli faktycznie podczas ich robienia była w ciąży, to do momentu rozwiązania może upłynąć jeszcze dobrych kilka miesięcy.

Andrzej PiasecznyAndrzej Piaseczny śpiewa o miłości do "niego". "Tak, to piosenka o mnie"

Kasia Tusk do tej pory nie skomentowała sprawy. Myślicie, że jest coś na rzeczy?

Więcej o: