Magda Steczkowska pozuje z córką. Fani zdumieni podobieństwem: Wyglądacie jak siostry

Magda Steczkowska opublikowała zdjęcie ze swoją najstarszą córką. Fani piosenkarki momentalnie zauważyli, jak bardzo są do siebie podobne.

Magda Steczkowska jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Kiedy wrzuciła do sieci zdjęcie ze spaceru ze swoją najstarszą córką, fani gwiazdy przyznali jednogłośnie, że podobieństwo między nimi jest nieprawdopodobne.

Zobacz wideo Justyna Steczkowska na wakacjach z synami

Magda Steczkowska na zdjęciu z córką

Wokalistka opublikowała zdjęcie z córką Zofią, które zostało wykonane podczas rodzinnego spaceru w lesie. Na fotografii obie szczęśliwe przytulają się do siebie i cieszą piękną pogodą na łonie natury. Co zaskakujące, zdjęcie zostało wykonane w lutym, kiedy wszyscy spodziewaliśmy się rychłego nadejścia wiosny. Steczkowska pod zamieszczonym postem napisała:

To zdjęcie zrobiłyśmy sobie z córeczką w lutym. W lutym! I było wtedy coś około 20 stopni... Obecnie jest sześć stopni, ale przynajmniej świeci słońce. Jak mówi moja teściowa: dobre i co. Czy u was choć trochę cieplej? #zimno #wiosna #słońce #wiosnamiałabyć #czekam #mamaicorka #momlife #mondaymood #motheranddaughter
 

Obserwatorzy piosenkarki jednogłośnie przyznali, że podobieństwo między nią a jej córką jest niezaprzeczalne. Pojawiły się głosy, że wygląda niemal jak siostry.

Pani Magdo, wyglądacie jak siostry. U mnie pogoda jest zmienna... Tak jak humorki moich dzieci.
Jak dwie krople wody!
Wyglądacie jak siostry.
Córeczka jest bardzo do ciebie podobna.

Gwiazda odniosła się do ostatniego komentarza i humorystycznie odpisała swojej obserwatorce:

A ojciec twierdzi, że cały on... I dobrze mu z tą niewiedzą.

Magda Steczkowska to wokalistka i siostra Justyny Steczkowskiej, a od 2001 roku jest żoną Piotra Królika, perkusisty zespołów Indigo i Brathanki. Wspólnie wychowują trzy córki: Zofię (ur. 2002), Michalinę (ur. 2009) oraz Antoninę (ur. 2011). 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.