"Bridgertonowie". Lady Danbury ujawnia szczegóły odejścia z serialu księcia Hastings. "Będziemy za nim tęsknić"

Adjoha Andoh, czyli Lady Danbury z superprodukcji Netflixa "Bridgertonowie", zdradza kulisy odejścia uwielbianego przez widzów Rege-Jeana Page'a.

Fani serialu „Bridgertonowie” ubolewają nad odejściem z produkcji Rege-Jeana Page'a, który wcielał się w postać księcia Hastings. Odkąd ujawniono, że aktor nie pojawi się w drugim sezonie, w sieci wrze. Teraz jego koleżanka z planu Adjoha Andoh, grająca Lady Danbury, przerwała milczenie i ujawniła kolejne szczegóły związane z opuszczeniem planu zdjęciowego przez Page’a.

Zobacz wideo Największymi wygranymi Oscarów w 2021 zostaną Netflix i Amazon?

Madison LeCroy / Jennifer Lopez, Alex RodriguezTo z nią Alex Rodriguez miał zdradzić Jennifer Lopez. Kim jest Madison LeCroy?

„Bridgertonowie”. Lady Danbury ujawnia szczegóły odejścia księcia Hastings

Rege-Jean Page był jedną z gwiazd serialu, która przyciągnęła przed ekrany miliony widzów na całym świecie. W pierwszym sezonie „Bridgertonów" aktor rozkochał w sobie znaczną część żeńskiej publiczności. Choć według założeń produkcji w drugiej odsłonie serialu mieliśmy oglądać go rzadziej, to jego całkowita rezygnacja z udziału w hicie Netflixa bardzo zabolała widzów. Adjoha Andoh, która wciela się w postać Lady Danbury, ujawniła teraz kolejne szczegóły dotyczące jego rezygnacji.

Podążamy za założeniami powieści Julii Quinn. Jest w nich ośmioro dzieci Bridgertonów - powiedziała brytyjska aktorka, która gra Lady Danbury. I dodała: Drugi sezon będzie o Anthonym Bridgertonie (Jonathan Bailey - red.), więc proszę bardzo. To główny wątek serialu. Wszyscy kochamy Rege i wszyscy będziemy za nim tęsknić.

Gwiazda „Bridgertonów” przyznała, że będzie jej brakować poczucia humoru serialowego księcia Hasting oraz tego, w jaki sposób kłócił się i dyskutował na planie.

Rege jest cudownym mężczyzną i pozostanie moim przyjacielem na całe życie – powiedziała Andoh.

Jarosław Bieniuk, Zuzanna PactwaJarosław Bieniuk wspomina wakacje z Zuzanną Pactwą. On bez koszulki, ona topless

Aktorka wyznała też, że choć od początku spodziewała się sukcesu „Bridgertonów”, to reakcje widzów przerosły jej oczekiwania.

<<Reklama>> Ebooki z serii "Bridgertonowie" dostępne są w Publio.pl >>

Więcej o: