Śmierć Pawła Czajora wstrząsnęła bliskimi. Sylwia Juszczak wspomina aktora "M jak miłość". Pokazała archiwalne zdjęcie

Sylwia Juszczak wspomina Pawła Czajora we wzruszającym wpisie na Instagramie. Opublikowała fotografię sprzed lat.

Paweł Czajor zmarł wieku 38 lat. Aktor grał w takich produkcjach jak "M jak miłość", "Niania" czy "Bogowie". Informację o jego śmierci opublikował jego wieloletni przyjaciel i współpracownik przy firmie Bugaj Czajor Casting, która zajmowała się reżyserią obsady do polskich hitów kinowych.

Drodzy, jako że serce mi pęka i nie wiem, co napisać, to zrobię to krótko i szybko, zresztą Paweł zawsze mówił, że moje maile, smsy są za długie. Paweł Czajor wczoraj odszedł, umarł. 03.06.1982 - 09.04.2021. "You are my person, you will always be my person" (to z odcinka Greys's Anatomy). Ściskam Was wszystkich, kochani, z całych sił.

Teraz aktora wspomina Sylwia Juszczak.

Paweł Czajor nie żyjePaweł Czajor nie żyje. 38-letni aktor "M jak miłość" i "Niani"

Sylwia Juszczak pokazała archiwalne zdjęcie Pawła Czajora

Aktorka wrzuciła na swój profil zdjęcie sprzed lat. Fotografia jest słabej jakości, ale widać, że Sylwia Juszczak pozuje na niej z Pawłem Czajorem. Mężczyzna miał wtedy grzywkę. Aktorka zdobyła się na krótki wpis.

Czajorku - napisała i dodała emotikony dwóch serc - jedno z nich było czarne, a drugie czerwone i złamane na pół.
 

Krótki opis świadczy tylko o jednym - informacja o śmierci Pawła Czajora sprawiła, że jej serce pękło na kawałki. Szoku nie ukrywała też inna aktorka, Laura Breszka, która na swoim profilu napisała:

Czajor, Czajor, Czajooor! Paweł Czajor zmarł wczoraj. Aktor, reżyser Castingu, przyjaciel. Wciąż mam cię wpisanego jako Mikołaj, po tym jak kilka lat temu dzwoniłeś (zresztą dość zestresowany tym zadaniem), podając się za świętego Mikołaja, prosząc moją córę o bycie grzeczną dla mamy... To się nie dzieje... Kto może i chce - niech mu wyśle dobro.
 

Paweł Czajor zmarł na COVID-19.