Krzysztof Krawczyk śpiewał tytułową piosenkę do "Na Wspólnej". Produkcja uczciła muzyka. Widzowie wzruszeni

Produkcja "Na Wspólnej" w piękny sposób uczciła Krzysztofa Krawczyka, który zmarł 5 kwietnia. "Szacunek dla stacji. Jestem wdzięczna, to takie wzruszające".

Śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła całym krajem. Muzyk, którego piosenki znają i nucą wszystkie pokolenia, zmarł 5 kwietnia. Niestety, choroby współistniejące doprowadziły do zatrzymania akcji serca, a gwiazdora Polacy opłakują do dziś. Wiemy już, że pogrzeb odbędzie się 10 kwietnia w Łodzi, a całą ceremonię pożegnalną będzie można oglądać w TVP. Nie tylko Telewizja Publiczna zdecydowała się na miły gest, TVN również wzruszył widzów, wspominając twórczość Krawczyka.

Zobacz wideo

Krzysztof Krawczyk śpiewał tytułową piosenkę do "Na Wspólnej". Produkcja uczciła muzyka. Widzowie wzruszeni

Krzysztof Krawczyk rozpoczął muzyczną karierę w latach 60. Grał bowiem w zespole "Trubadurzy", z którym rozstał się po dekadzie wspólnego koncertowania. Kariera solowa bardzo mu się opłaciła i dzięki pięknym kompozycjom stał się jednym z najpopularniejszych muzyków w kraju. W 2003 roku po raz pierwszy wyśpiewał utwór "Na Wspólnej", który został stworzony na potrzeby serialu o tym samym tytule. Od 18 lat piosenka wybrzmiewa w domach Polaków od poniedziałku do piątku na antenie TVN. Produkcja serialu postanowiła w piękny sposób uczcić pamięć o wybitnym artyście. Efekty możecie zobaczyć w poniższym nagraniu.

Fani serialu nie kryją wzruszenia. Są wdzięczni produkcji, że w taki piękny sposób pożegnała gwiazdora.

Ogromny szacunek dla was za upamiętnienie Krzysztofa Krawczyka. Mam nadzieję, że nigdy nie zmienicie tej piosenki.
Taki dziwny dreszcz mnie przeszedł. Zupełnie inaczej się tego słucha i pewnie już zawsze tak będzie.
Ciarki przechodzą. Piękny scenariusz.
Szacunek dla stacji. Jestem wdzięczna, to takie wzruszające.

Krzysztof Krawczyk - pogrzeb

Na temat dokładnej daty i miejsca pochówku wypowiedział się o. Bernard Briks, proboszcz parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Grotnikach, który te informacje przekazał Polskiej Agencji Prasowej. Msza odbędzie się 10 kwietnia w archikatedrze w Łodzi, a następnie pogrzeb na cmentarzu w Grotnikach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.