Agustin Egurrola pozuje z synem i córką. Carmen bardzo urosła, a Oscar coraz bardziej przypomina tatę

Odkąd na świat przyszedł syn Agustina Egurroli, tancerz coraz chętniej wrzuca na Instagrama rodzinne fotografie.

Przeszło miesiąc temu na świat przyszedł pierwszy syn Agustina Egurroli. Mały Oscar szybko stał się oczkiem w głowie dumnego taty, który od momentu narodzin zamieszcza w swoich mediach społecznościowych coraz więcej rozczulających zdjęć chłopca. Rodzinne fotografie powoli stają się więc codziennością jurora "Dance Dance Dance", który wcześniej niezbyt wylewnie opowiadał o swoim prywatnym życiu. 

Zobacz wideo Ida Nowakowska starła się z Agustinem Egurrolą

Przeczytaj także: "Dance Dance Dance". Agustin Egurrola odpowiada na krytykę. Nie ma sobie nic do zarzucenia. "Taniec jest sztuką"

Mały Oscar powodem do dumy. Agustin Egurrola publikuje coraz więcej zdjęć z synem

Z każdym kolejnym postem mały Oscar podbija serca kolejnych internautów, którzy nie omieszkali się już zasugerować, że jest on niezwykle podobny do swojego sławnego taty. W ostatni dzień świąt Agustin Egurrola zamieścił swoje zdjęcie z dziećmi, które podsumował krótko "Moje". Pod postem posypało się wiele przepełnionych radością komentarzy. Niektórzy zwrócili również uwagę na to, że córka Agustina Egurroli bardzo urosła. 

Jakie maluszek ma piękne włoski... Cudo!
Śliczny synek, a córka już jaka duża... -pisali internauci na Instagramie. 
 

W domowym zaciszu Agustin Egurrola z zaangażowaniem wypełnia swoje rodzicielskie obowiązki, dumnie prezentując światu swoją kolejną pociechę. Jednakże jako juror w "Dance Dance Dance" słynie z wystawiania surowych ocen uczestnikom programu. Ostatnio zdarzyło mu się między innymi doprowadzić do łez Roksanę WęgielZarzucił także nastolatce, że nie potrafi chodzić w szpilkach

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.