"Dance Dance Dance". Agustin Egurrola odpowiada na krytykę. Nie ma sobie nic do zarzucenia. "Taniec jest sztuką"

Agustin Egurrola zaskoczył widzów surowymi notami w ostatnich odcinkach show TVP "Dance Dance Dance". Po lawinie krytycznych komentarzy postanowił odnieść się do swojej postawy w show.

Po ostatnich odcinkach show TVP "Dance Dance Dance" na jurora spadła lawina krytyki ze strony telewidzów. Zgodnie przyznali, że trudno oczekiwać, aby amatorzy po zaledwie kilku tygodniach treningów prezentowali się na scenie jak zawodowcy, a tego oczekuje od nich Agustin Egurrola.

Zobacz wideo Joanna Jędrzejczyk zachwyca się pracą u boku Agustina Egurroli

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała kawałek domuAgnieszka Woźniak-Starak pokazała skrawek domu. Są ogromne okna i toaletka

Agustin Egurrola odpowiada na krytykę po odcinku "Dance Dance Dance"

Komentując sytuację dla magazynu "Party", Egurrola przypomniał wszystkim, że jest znającym się na swoim fachu profesjonalistą. Jego oceny mają być rzetelne i służyć telewidzom - dzięki nim mogą skonfrontować własne opinie z eksperckimi: 

Jestem jurorem merytorycznym i będę nim do końca programu. Telewidzowie i fani oczekują profesjonalnej oceny tego, co jest naprawdę dobre, a co nie. Chcą skonfrontować swoje opinie z tym, co sądzą jurorzy.

Egurrola dodał, że taniec to sztuka, którą praktykuje i szkoli się latami. To właśnie lata prób i doświadczenia sprawiły, że dziś czuje się mistrzem w swoim fachu:

Taniec jest sztuką, którą doskonali się latami. Do mistrzostwa nie dochodzi się w ciągu tygodnia. Mistrzem człowiek się nie rodzi, lecz się nim staje.

Przypominamy, że szczególnym echem odbił się komentarz do występu 16-letniej Roksany Węgiel, który Egurrola określił jako "nudne i szkolne człapanie". Młoda wokalistka popłakała się za kulisami.

Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dzieckaAgnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka. "Mamy stuprocentową pewność"

Zmiana jurorów w trzeciej edycji "Dance Dance Dance" przyniosła sporo zaskoczeń i kontrowersji. Obecność Egurroli w programie TVP została skomentowana przez m.in. Michała Piróga i Kingę Rusin, którzy nie oszczędzili słów krytyki. 

Więcej o: