Agnieszka Woźniak-Starak pokazała niepublikowany wcześniej fragment domu. Są ogromne okna i toaletka

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się na Instagramie nagraniem podczas medytacji. W tle widać fragment jej pokoju. Nigdy wcześniej go nie pokazywała.

Agnieszka Woźniak-Starak mieszka w podwarszawskim Konstancinie. Patrząc na posty na Instagramie, można wywnioskować, że prezenterka chętnie spędza wolny czas wraz z gromadką psów w domu. W niedzielny wieczór gwiazda pochwaliła się na Instagramie nagraniem podczas medytacji, w której co chwilę przeszkadzał jej ukochany pupil "Pikuś". W tle widać fragment domu, którego wcześniej nie pokazywała. To prawdopodobnie sypialnia.

Agnieszka Woźniak-StarakSalon Agnieszki Woźniak-Starak robi wrażenie. Ma dwa poziomy. Gustownie?

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała fragment domu. Są ogromne okna i toaletka

Agnieszka Woźniak-Starak już jakiś czas temu dowiodła, że wystrój jej domu nie należy do typowych. Prezenterka pochwaliła się wnętrzem salonu podczas relacjonowania wywiadu, który prowadziła online prosto z wielkiej kanapy. Salon prezenterki jest ciemny, pełen czerwonej kostki na ścianach i metalowych rur. Internauci stwierdzili, że przypomina raczej klub lub kawiarnię i jest mało przytulny.

Teraz Woźniak-Starak podzieliła się nagraniem z pomieszczenia, któremu przytulności już nie można odmówić. Jest to prawdopodobnie sypialnia. Na filmie widzimy prezenterkę siedzącą na macie i próbującą medytować, w czym stale przeszkadza jej pies "Pikuś". Wnętrze zachowane jest w odcieniach beżu i szarości. Tuż za gwiazdą widać dużą, szarą, vintage toaletkę z potrójnym lustrem, stojącą w rogu lampę o nietypowym kształcie oraz biurko z różowym, futrzanym krzesłem. Najbardziej jednak uwagę zwracają ogromne, białe okna, które przysłonięte są białym tiulem. Wnętrze jest dzięki nim naprawdę przytulne. 

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak we łzach. Tak zareagowała na historię uratowanej krowy

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak duma nad książkami. "Czy książki o mężczyznach muszą być takie grube?"