Agnieszka Woźniak-Starak miała mały wypadek w "Dzień Dobry TVN". Polała się krew

Agnieszka Woźniak-Starak nie miała szczęścia w ostatnim wydaniu "Dzień Dobry TVN". Prezenterka zaliczyła wypadek. Co się stało?

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga od września 2020 roku zdobyły role prowadzących śniadaniówki "Dzień Dobry TVN". Choć początkowo panie były bardzo surowo oceniane przez widzów, dziś cieszą się sporą sympatią. Obie prezenterki mają ogromne doświadczenie w pracy w mediach, ale nagrania na żywo nie są łatwe i jak wiemy, wszystko może się zdarzyć. Przekonała się o tym Agnieszka Woźniak-Starak, która podczas ostatniego wydania się skaleczyła.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga po raz pierwszy poprowadziły razem "Dzień Dobry TVN"

królowa z rodziną, Meghan Markle, książę Harry"Pożar" w pałacu. Królowa wstrzymuje wydanie oświadczenia, Karol i William wstrząśnięci

Wpadka w "Dzień Dobry TVN"

O sytuacji dowiedzieliśmy się z Instagrama śniadaniówki. Okazało się, że Agnieszka Woźniak-Starak skaleczyła się... kartką scenariusza. 

Program zaczął się od tego, że zdążyłam się pociąć. To znaczy, że będzie to bardzo dobry dzień - powiedziała Woźniak-Starak.
Ale to jest intelektualne przecięcie, przyznaj, gdzie się przecięłaś - zapytała ją Ewa.
Przecięłam się scenariuszem.
Czyli kartką białego papieru. [...] To się nazywa poświęcenie dla sztuki - skwitowała Drzyzga.
 

Książę Harry, książę KarolHarry przed emisją wywiadu wysłał do ojca maila. Książę Karol wstrząśnięty

Internauci licznie skomentowali post i chwalili prowadzące. Nie kryli także, że lubią poranki, gdy to one prowadzą program.

Bardzo lubię te babeczki.
Uwielbiam Was, dziewczyny!
Najpiękniejsze i najmądrzejsze twarze TVN - komentują.

Zmiany w "Dzień Dobry TVN"

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga przyjmując role prowadzących, zastąpiły Piotra Kraśkę i Kingę Rusin. Dziennikarz dołączył do obsady "Faktów", a prezenterka jak na razie planuje inne projekty zawodowe.

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Woźniak-Starak jako brunetka, Ewa Drzyzga w blondzie. Fryzjer gwiazd "zamienił" fryzury dziennikarek

Więcej o: