Agnieszka Woźniak-Starak jako brunetka, Ewa Drzyzga w blondzie. Fryzjer gwiazd "zamienił" fryzury dziennikarek

Łukasz Urbański co jakiś czas pokazuje wizualizacje fryzur dziennikarzy, wokalistów czy polityków. Tym razem pokusił się o graficzną metamorfozę prowadzących "Dzień Dobry TVN" - Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi.

Znany fryzjer gwiazd zdecydował się pokazać, w jakim wydaniu widziałby Agnieszkę Woźniak-Starak i Ewę Drzyzgę, prowadzące "Dzień dobry TVN". 

Ewa Drzyzga w blondzie, Aga Woźniak-Starak jako brunetka 

Łukasz Urbański podjął się stworzenia wizualizacji fryzur Ewy Drzyzgi i Agnieszki Woźniak-Starak z "Dzień dobry TVN", gdyby te zdecydowały się "zamienić" kolorami włosów i uczesaniami. Zrobił to w programie graficznym, a następnie udostępnił zdjęcia dziennikarek w nowych odsłonach. Wynikami swojego eksperymentu podzielił się na Instagramie.

Kinga Rusin, Dorota WellmanKinga Rusin blondynką, Joanna Krupa z grzywką, a Dorota Wellman w długich włosach. Fryzjer gwiazd pokazał, jak by je zmienił

Ewa DrzyzgaEwa Drzyzga instagram.com@lukiur

Gdyby Ewa Drzyzga zdecydowała się na blond, mogłaby wyglądać tak, jak na zdjęciu Łukasza Urbańskiego. Mężczyzna w tym przypadku dokonał niewielkich zmian w ułożeniu, ale największe wrażenie robi tutaj jasny kolor włosów dziennikarki. 

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak instagram.com@lukiur

Julia WróblewskaJulia Wróblewska została szatynką. Nie obyło się jednak bez wpadki

Z kolei Agnieszka, która "przejęła" uczesanie Ewy Drzyzgi, w wizualizacji Urbańskiego została posiadaczką długiej, sięgającej niemal oczu grzywki. Fani, którzy odpowiedzieli na jego relację na Instagramie, nie byli przekonani do ciemnego koloru prezenterki i zaznaczyli, że bardziej podoba im się w obecnym wydaniu. Z kolei w przypadku Drzyzgi ponad połowa internautów wskazała, że chciałaby zobaczyć ją w blond odsłonie. Myślicie, że gwiazdy zasugerują się tymi opiniami?

Zobacz też: Najpierw "Czarna Wrona" a teraz doczepy. Zofia Zborowska szaleje z fryzurą. Fani zgodnie reagują. "Sztos"

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?
Więcej o: