Agnieszka Woźniak-Starak cała we łzach. Poruszyła ją historia krowy: Czy ja jestem jakaś nienormalna?

Agnieszka Woźniak-Starak wzruszyła się materiałem "Dzień Dobry TVN" o krowie Łatce. Emocjami podzieliła się z obserwatorami.

Agnieszka Woźniak-Starak od września 2020 roku jest jedną z prowadzących "Dzień Dobry TVN". Prezenterka poranki w paśmie śniadaniowym spędza w towarzystwie Ewy Drzyzgi, z którą szybko nawiązała nić porozumienia. Mimo że na początku telewidzowie nie byli szczególnie przychylni temu duetowi, dziś obie panie cieszą się ich sympatią.

ZOBACZ TEŻ: "Dzień dobry TVN". Widzowie reagują na debiut Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi. Opinie są podzielone. "Nie ma chemii"

W połowie stycznia Agnieszka Woźniak-Starak snuła plany o wyprowadzce na wieś:

Być może to się tak skończy pewnego dnia, że ja się odetnę od mediów wszelkich i będą tylko te konie, zwierzęta... i powidła od Agnieszki będzie można gdzieś kupić - mówiła w wywiadzie.

Wydaje się, że ta opcja jest szczególnie bliska jej sercu. 

Zobacz wideo Wzruszona Agnieszka Woźniak-Starak płacze na InstaStories

CZYTAJ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak rozmyśla na temat przyszłości: Wyprowadzam się na wieś i zaczynam sprzedawać przetwory

Agnieszka Woźniak-Starak rozpłakała się na InstaStories. Chodzi o krowę

W poniedziałkowy wieczór Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała set InstaStories na swoim profilu na Instagramie. Relacja miała być zapowiedzią materiału, który zostanie wyemitowany we wtorkowy poranek w "Dzień Dobry TVN". Historia krowy Łatki, którą obejrzała Aga, okazała się wyciskaczem łez:

Nie mogę oglądać takich historii, bo zaraz płaczę. Czy ja jestem jakaś nienormalna? Czy wy też tak macie? - mówi prezenterka na nagraniu.

Łatka jest cielątkiem, które straciło mamę tuż po porodzie. Nowa właścicielka podjęła się wykarmienia i wychowania krowy. Opieka nad zwierzątkiem była też swojego rodzaju terapią po zakończeniu nieudanego związku.

Wszyscy, którzy oglądali wczoraj InstaStories Agnieszki, wiedzą, że przy tym materiale nie da się nie płakać - zapowiedziała Ewa Drzyzga. 
Za chwilę będziemy płakać wszyscy. To najbardziej wzruszający materiał dziś w "Dzień Dobry TVN" - dodała Agnieszka Woźniak-Starak.

Wy też uroniliście łzę po obejrzeniu historii Łatki? 

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak instagram.com/aga_wozniak_starak

Krowa ŁatkaKrowa Łatka instagram.com/aga_wozniak_starak

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.