"Dance Dance Dance". Agustin Egurrola w ogniu krytyki. Zarzucił nastolatce, że nie umie chodzić na szpilkach. "Mega słabe. Wstyd"

Kolejne dwa odcinki "Dance Dance Dance" za nami. Nie brakowało ostrych komentarzy jurorów. Internauci znów nie zostawiają suchej nitki na Agustinie Egurroli. Tym razem zarzucił 16-letniej Oliwii, że nie potrafi chodzić na szpilkach.

W piątkowym odcinku widzowie po raz kolejny mogli zobaczyć, jak gwiazdy i celebryci poradzili sobie na tanecznej scenie "Dance Dance Dance". Duety oczywiście nie wzbudziły tak wielkich emocji jak solówki. Agustin Egurrola po raz kolejny wcielił się w rolę kata i ocenił 16-letnią Oliwię słabiej, ponieważ nie radziła sobie z chodzeniem w butach na obcasie.

Zobacz wideo Dance Dance Dance: Uczestnik wszedł w dyskusję z jurorami!

"Dance Dance Dance". Agustin Egurrola w ogniu krytyki. Zarzucił nastolatce, że nie umie chodzić w szpilkach

W zeszłym tygodniu na Agustina Egurrolę spadła lawina krytyki, ponieważ doprowadził do łez Roksanę Węgiel. Miał kilka uwag do jej solówki, ale nie potrafił ująć tego w delikatne słowa. Tym razem nie oszczędził jej koleżanki, Oliwii Górniak, która wytańczyła choreografię do "Hung Up" z repertuaru Madonny. 

"Energetycznie wszystko było super, ale mam wrażenie, że jest to twoje pierwsze spotkanie z butami na obcasie. W pierwszej części twoje ciało nie było wyprostowane w ani jednej części - stwierdził, oceniając jej występ na cztery punkty.

Oliwia tłumaczyła, że to drugi raz, kiedy chodziła w takich butach. Komentarz jurora zaskoczył nie tylko ją, lecz także jej partnerkę taneczną Roksanę Węgiel, która słuchając go, nie potrafiła ukryć zaskoczenia. Egurrola oburzył także internautów. Są zażenowani jego wypowiedzią.

Następnym razem zmieńcie Agustina na kogoś, kto będzie wiedział, jak oceniać początkujących w tańcu ludzi.
Oliwia mimo wszystko dała wspaniały występ! Ode mnie ma dychę! Moim zdaniem te piękne dziewczyny utrzymają pierwsze miejsce do samego końca.
Opinie jury mega słabe. Wydaje mi się, że uczestnicy na pewno zasługują na lepsze punktacje! A ocenienie Oliwi totalnie niezgodne z tym, co dziewczyna pokazała na scenie. Naprawdę, odbieranie punktów, bo 16- letnia dziewczyna nie umie chodzić na szpilkach? Mega słabe.
Panie Egurrola, chyba się panu konkursy pomyliły, to jest program rozrywkowy z mega fajnymi, ambitnym amatorami, a nie casting do pana zespołu. Te oceny to masakra, odechciewa się oglądać. Przypominam, że skala jest od 1 do 10 - słabo to 5, a bardzo słabo to 3 na zachętę. Zachowuje się jak zakompleksiony profesor, wstyd mi za takie beznadziejne jury, które szerzy idee, że jakby się człowiek nie starał, to i tak jest beznadziejny.
 

Podzielacie ich zdanie? Oceńcie sami występ programowej koleżanki Roxie.

 

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.