Agustin Egurrola powitał na świecie syna! Pokazał zdjęcia z porodówki i zdradził imię chłopca. "Czekamy na gratulacje"

Agustin Egurrola pochwalił się radosną wiadomością. 7 marca urodził się jego syn, a pierwsze zdjęcia chłopca pojawiły się na Instagramie.

Agustin Egurrola ma syna! Tę radosną informację przekazał swoim fanom za pośrednictwem Instagrama. Na jego profilu znajdziemy zdjęcia z porodówki, a dumny tata zdradził również imię chłopca. Jednak to nie wszystko. Choreograf dokładnie opisał jego wymiary i godzinę narodzin.

Agustin Egurrola i jego żona DianaEgurrola zrobił z żoną ciążową sesję zdjęciową. Czule obejmuje jej duży brzuch

Zobacz wideo Egurrola będzie pracować z Jędrzejczyk

Agustin Egurrola powitał na świecie syna! Pokazał zdjęcia z porodówki i zdradził imię chłopca. "Czekamy na gratulacje"

Nowy juror tanecznego show "Dance Dance Dance" opublikował dwa zdjęcia wprost z porodówki. Widzimy na nich szczęśliwego tatę, który dumnie trzyma noworodka. Chłopiec jest naprawdę uroczy, a na jego głowie jest już bardzo dużo włosów. Agustin podał dokładną godzinę narodzin, a nawet wagę. Nie mogło również zabraknąć informacji o imieniu synka. Powitajcie Oscara!

I OTO ON !!! Oscar Agustin Egurrola!!! 7.03.21r. - 1:49. 3690 kg. 54 cm. Mama spisała się na medal. Ale tata tez? był dzielny. Czekamy na Wasze gratulacje, bo co jak co, ale niezły kocur z tego Oscara - napisał radośnie.
 

W komentarzach pojawiło się wiele gratulacji dla rodziców.

Gratulacje! Rośnie kolejny tancerz.
Wielkie gratulacje! Dużo zdrowia dla maluszka i mamy.
Gratuluję panu! - pisali.

Agnieszka HyżyAgnieszka Hyży tuli się z mamą Grzegorza. "Sporo potrafimy sobie wybaczyć"

Agustin Egurrola - dzieci

Oscar to drugie dziecko znanego choreografa. Egurrola ma również córkę Carmen ze związku z tancerką, Niną Tyrką. Nie tak dawno pochwalił się zdjęciem z dziewczynką. Juror "Dance Dance Dance" idzie na nim za rękę z 12-latką. Patrzy się w jej kierunku i radośnie się uśmiecha.

Redakcja Plotka wita Oscara na świecie!