"Dance Dance Dance". Joanna Jędrzejczyk nie sprawdza się w jury: Trzeba wycinać fragmenty

Produkcja tanecznego show ma być zawiedziona Joanną Jędrzejczyk. Zawodniczka nie sprawdziła się w roli jury. "Producenci bardzo liczyli na pazur oraz mocny, kontrowersyjny charakter".

"Dance Dance Dance" pojawił się z trzecim sezonem na antenie Telewizyjnej Dwójki. W jury programu niezmiennie zasiada Ida Nowakowska. W tej edycji dołączyli do niej Agustin Egurrola i Joanna Jędrzejczyk. Informator serwisu Pudelek zdradził, że produkcja nie jest zadowolona z zawodniczki w tej roli. Musi wycinać fragmenty jej wypowiedzi. 

"Dance Dance Dance". Produkcja jest zawiedziona Joanną Jędrzejczyk: Trzeba wycinać fragmenty

W jury "Dance Dance Dance" Agustin Egurrola i Joanna Jędrzejczyk zastąpili Annę Muchę i Roberta Kupisza. Już po pierwszych odcinkach programu widzowie mieli wiele do zarzucenia jurorom za ich powagę i krytyczne oceny w stosunku do uczestników, którzy nie wiążą swojej przyszłości z tańcem. Szczególnie oberwało się Egurroli, który swoim komentarzem doprowadził Roksanę Węgiel do łez. Widzowie czują, że tancerz za bardzo wziął sobie ocenianie celebrytów do serca. Swoją żywiołowością choreograf i Ida Nowakowska przyćmili nieco Joannę Jędrzejczyk. Informator "Pudelka" donosi, że produkcja nie jest zadowolona z zachowania sportsmenki. Liczono, że da z siebie więcej. 

Producenci bardzo liczyli na pazur oraz mocny, kontrowersyjny charakter Joanny Jędrzejczyk, jednak po dwóch odcinkach okazało się, że prywatne problemy uczestników oraz surowe oceny Agustina i Idy przyćmiły zupełnie jej osobę. Ponadto trzeba wycinać niektóre fragmenty wypowiedzi z jej udziałem, gdyż nie nadają się do emisji - donosi informator.

Co więcej, sporo też miało się dziać za kulisami między Idą Nowakowską a Pawłem Cieślakiem, co rozpoczęło się w momencie, gdy jurorzy poprosili mężczyznę o powtórzenie jednego z ruchów. On odmówił, twierdząc, że zatańczył to dla siebie, a nie dla nich. Tę sytuację miała mocno przeżywać Nowakowska, twierdząc, że zawiodła się na Pawle.

Po programie jurorzy rozmawiali na temat punktacji i zaistniałej sytuacji. Zastanawiali się, czy taka odzywka względem nich była w ogóle na miejscu. Szczególnie oburzona była Ida Nowakowska, która w TV powiedziała, że było to mało eleganckie, natomiast za kulisami oświadczyła, że zawiodła się na tym uczestniku - dodał informator Pudelka. 
Zobacz wideo Dance Dance Dance: Uczestnik wszedł w dyskusję z jurorami!
Więcej o:
Copyright © Agora SA