"Dance Dance Dance". Egurrola jest "strasznie surowy", a Jędrzejczyk "nie zna się na tańcu". Internauci krytykują nowych jurorów

Za nami pierwszy odcinek trzeciej edycji "Dance Dance Dance". Po raz pierwszy w jury zobaczyliśmy Agustina Egurrolę i Joannę Jędrzejczyk. Internauci są dla nich bezlitośni.

Agustin Egurrola i Joanna Jędrzejczyk zadebiutowali jako jurorzy w pierwszym odcinku trzeciego sezonu "Dance Dance Dance". Nie przypadki internautom do gustu, którzy krytykują ich za zbyt surowe oceny (Agustin) i brak znajomości tańca (Joannę).

Zobacz wideo

Zobacz także: "Dance Dance Dance". Agustin Egurrola doprowadził Roksanę Węgiel do łez. Fani oburzeni. "Przesadził"

Internauci są bezlitośni dla nowych jurorów "Dance Dance Dance"

Agustin Egurrola faktycznie krytykował większość występów i bardzo nisko je oceniał. Roksanę Węgiel doprowadził nawet do łez, twierdząc, że jej występ był "nijaki", "nudny", "szkolny". Mimo że był to pierwszy odcinek, a większość uczestników nie miała doświadczenia w tańcu, to jednak jurorzy nie brali tego pod uwagę. Zauważyli to za to internauci, którym ostre oceny nie przypadły do gustu. Na fanpage'u "Dance Dance Dance" na Facebooku oraz na Instagramie ostro skrytykowali jurorów.

Troszkę przesadzają z tymi ocenami, mam wrażenia, że wszyscy za sceną wyglądają na przerażonych. To początkujący, więc trudno wymagać od nich techniki profesjonalistów.
Muszę przyznać, że pani Joanna nie umie oceniać, jest niesprawiedliwa.
Joanna nie zna się na tańcu.
Wkurza mnie sroga ocena Agustina. Przecież to amatorzy, pierwszy odcinek. Nie wiem, czy obejrzę kolejne. Mamy się bawić przed TV, a nie stresować przemądrzałymi uwagami.
To są amatorzy, a nie zawodowi tancerze. To jak ich traktujecie, to kpina dla was.
Jurorzy to jest jedną wielka tragedia. Ciężko to widzę.
Agustin strasznie surowy - piszą internauci.

A to dopiero pierwszy odcinek. Ciekawe, co będzie dalej...

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.