Tomasz Kammel zachwyca się Joanną Jędrzejczyk. "Ona się nie szczypie". Internauci nie odpuszczają: Nie wstyd ci?

Tomasz Kammel opublikował zdjęcie z Joanną Jędrzejczyk. Prezenter TVP zachwalał współpracę z nową koleżanką, jednak internauci nie zapomną tak szybko o Marzenie Rogalskiej.

Mijający tydzień był niezłym zamieszaniem dla stacji TVP. Marzena Rogalska, która od 12 lat była związana z Telewizją Publiczną, z dnia na dzień zrezygnowała z pracy. To wystarczyło, aby zweryfikować jej przyjaźń z Tomaszem Kammelem, z którym na szklanym ekranie tworzyła tak zgraną parę. Prezenter telewizyjny zdołał już zapomnieć o swojej przyjaciółce i chyba już znalazł kolejną.

Zobacz wideo A jak Rogalska dba o swoją świetną sylwetkę?

Tomasz Kammel zachwyca się Joanną Jędrzejczyk. "Ona się nie szczypie". Internauci nie odpuszczają: Nie wstyd ci?

Kammel zdecydował się nie komentować odejścia Rogalskiej. Już następnego dnia stacja znalazła dla niej zastępstwo w postaci Izabelli Krzan, a była para prowadzących przestała się nawet obserwować na Instagramie. W ciągu tego całego zamieszania dowiedzieliśmy się również o nowych jurorach programu "Dance Dance Dance". W jury zasiądą: ulubienica Jacka Kurskiego, Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk (pierwsza Polka w organizacji MMA, mistrzyni w wadze słomkowej) oraz Agustin Egurrola (tancerz i choreograf). Widzowie niezbyt dobrze przyjęli tę wiadomość.

Jak się okazuje, zupełnie inaczej zareagował Tomasz Kammel. W weekend opublikował post, w którym zachwyca się Joanną Jędrzejczyk.

Spotkanie po latach. Co w sercu, to na języku. Joanna Jędrzejczyk się nie szczypie. Co nas łączy Wspólny program i mega zabawa na planie. Super dzień. Joanna, dziękuję za świetny czas!
 

Tomasz Kammel ostatnio dość często kasuje nieprzychylne komentarze. Zachowaliśmy kilka z nich. Internauci głośno wyrażają swoje niezadowolenie i wciąż nawiązują do Marzeny Rogalskiej.

Komentarze u KammelaKomentarze u Kammela instagram/tomaszkammel

Komentarze u KammelaKomentarze u Kammela instagram/tomaszkammel

Myślicie, że ta relacja będzie trwać także poza kamerami?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.