"Dance Dance Dance". Agustin Egurrola doprowadził Roksanę Węgiel do płaczu. Teraz skomentowała to w programie

Roksana Węgiel w najnowszym odcinku programu odniosła się do mocnych słów Agustina Egurroli. Juror "Dance Dance Dance" doprowadził ją tydzień temu do płaczu.

W nowej edycji "Dance Dance Dance" na TVP już na początku doszło do szokującej sytuacji z udziałem Roksany Węgiel i Agustina Egurroli. Juror ostro skrytykował wokalistkę i doprowadził ją swoimi słowami do płaczu. Teraz 16-latka odniosła się do wypowiedzi tancerza

"Dance Dance Dance". Roksana Węgiel o krytyce Agustina Egurroli 

W "Dance Dance Dance" na TVP uczestnicy zbierają punkty, na podstawie których później jedna z par musi odpaść z programu. Póki co w tabeli przoduje Roksana Węgiel z koleżanką Oliwią. Mimo że w ostatnim odcinku poradziły sobie najlepiej, zwyciężczyni Eurowizji Junior w 2018 roku została bardzo mocno skrytykowana przez Agustina Egurrolę. Juror stwierdził, że wykon był "nudny i szkolny", na co 16-latka zareagowała płaczem. Nie tylko widzowie stanęli w jej obronie, ale i sama Ida Nowakowska, która skrytykowała kolegę z programu za tak bezpośrednią ocenę występu Węgiel. Dziewczyna po zejściu ze sceny nie była w najlepszym stanie i bardzo przeżywała gorzkie słowa. W najnowszym odcinku "Dance Dance Dance" zdecydowała odnieść się do tej wypowiedzi. Przyznała, że nie spodziewała się, że zareaguje tak emocjonalnie.

Nie sądziłam, że się tak otworzę emocjonalnie w tym programie. Chyba nikt nie lubi pokazywać negatywnych emocji. Usłyszałam słowa, które były krytyką, ale trzeba się z tym zmierzyć - powiedziała Roksana przed kamerami.

Mimo optymistycznego podejścia, najnowszy występ Węgiel i Oliwii nie został oceniony najlepiej. Agustin w pierwszym etapie rywalizacji przyznał dziewczynom cztery i pół punktu, a w sumie otrzymały 14,5 na 30 możliwych do uzyskania. 

Zobacz też: Izabella Krzan odpoczywa na Malediwach i pozdrawia widzów TVP. Internauci tego nie kupili: Idealna pora na takie wyjazdy

Zobacz wideo Robert El Gendy miał kontuzję z "Dance Dance Dance"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.