Fani "M jak mi這嗆" w pop這chu! Zdj璚ia na planie zosta造 wstrzymane. Co dalej z serialem?

Przykre informacje obieg造 media w czwartek rano. Produkcja "M jak mi這嗆" postanowi豉 wstrzyma zdj璚ia na planie w obawie przed zaka瞠niem koronawirusem.

"M jak miłość" to najchętniej oglądany serial w naszym kraju. Od lat wiedzie prym i co tydzień przyciąga przed ekrany telewizorów ponad pięć milionów widzów. W marcu fani dwójkowej produkcji otrzymują jednak same złe wieści z planu. W zeszłym tygodniu na jaw wyszło, że z serialem żegna się Krystian Domagała (serialowy Mateusz Mostowiak), a w środę okazało się, że przynajmniej do wakacji na szklanym ekranie nie pojawią się Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomasz Kollarik). Teraz zdjęcia na planie zostały wstrzymane do końca kwietnia.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan o odejściu z „M jak Miłość”

Fani "M jak miłość" w popłochu! Zdjęcia na planie zostały wstrzymane na kilka tygodni

Trzecia fala pandemii trwa, a rząd wprowadza kolejne obostrzenia na święta. Od 27 marca zamknięte będą salony kosmetyczne, fryzjerskie oraz sklepy meblowe. Koronawirusa obawiają się także twórcy "M jak miłość", którzy na trzy tygodnie zawiesili prace na planie zdjęciowym.

Sytuacja w kraju jest coraz poważniejsza, zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego zdecydowaliśmy o przerwie w zdjęciach. Wstępnie potrwa do połowy kwietnia. Mamy nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja sprzed roku i uda nam się dotrzymać harmonogramu. Taka przerwa nie jest czymś nadzwyczajnym, co roku mniej więcej w tym okresie dajemy aktorom odpocząć - informuje osoba związana z produkcją serialu.

Na szczęście w ostatnich miesiącach udało się nagrać zapas odcinków i nie są planowane żadne przerwy w emisji.

Monika Obara, Steffen MöllerMonika Obara była gwiazdą "M jak miłość". Wypadek zniszczył jej karierę. Co dzisiaj robi?

Czekacie na nowe odcinki serialu? Już w poniedziałek powróci wątek Łukasza (Jakub Józefowicz - syn Janusza Józefowicza) i Patrycji (Alżbeta Lenska), która po kilku tygodniach romansu z młodym rehabilitantem postanowi wrócić do męża (Karol Strasburger) i być mu wierna.

Magdalena Waligórska i Arkadiusz NaderNa ekranach się uwielbiali, a w rzeczywistości się nie znosili

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!