"M jak miłość". Z serialu znikają kolejni mieszkańcy Grabiny! To prawdziwy cios dla fanów tej pary

Portal superseriale.se.pl donosi, że przynajmniej do wakacji z "M jak miłość" znika dwóch bohaterów. Już teraz wiadomo, co wymyślili scenarzyści.

"M jak miłość" od lat cieszy się najwyższą oglądalnością wśród polskich seriali. Twórcy dwójkowej produkcji stają na głowie, by po 20 latach pisać interesujące dla widzów scenariusze. Coraz częściej w życiu mieszkańców Grabiny pojawiają się nowi mieszkańcy, tym razem jednak doniesienia są mniej pozytywne. Z serialu znika uwielbiana para. Czy Barbara Wypych i Tomas Kollarik wrócą jeszcze na plan?

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję "M jak miłość"

Z "M jak miłość" znikają kolejni mieszkańcy Grabiny! To prawdziwy cios dla fanów tej pary

Jakiś czas temu wyemitowany został odcinek, w którym miało dojść do ślubu Soni i Janka. Piękny dzień pary przerodził się w koszmar, ponieważ płatny bandyta chciał zabić policjanta. Mężczyźnie udało się uratować życie, jednak stale przebywa w szpitalu. W 1577. odcinku niedoszłe małżeństwo, tuż po udanej operacji, podjęło decyzję, że musi uciekać z Grabiny. Portal superseriale.se.pl podaje, że być może widzowie już nigdy więcej nie będą mogli oglądać przygód tych dwoje.

Widzowie "M jak miłość" ostatni raz zobaczą Sonię i Janka właśnie w szpitalu, po operacji. Po kilku tygodniach z rozmowy Barbary (Teresa Lipowska) z Ulą (Iga Krefft) w 1580. odcinku będzie wynikało, że policjanci są już daleko od Grabiny, ukryli się gdzieś i nie wiadomo, czy w ogóle wrócą. A to oznacza tylko jedno, do końca tego sezonu "M jak miłość" Janek i Sonia nie pojawią się już w serialu. Wszystko zależy od producentów, czy ich wątek powróci w nowych odcinkach po wakacjach 2021.

To byłby prawdziwy cios dla fanów produkcji. Ostatnio do mediów trafiła informacja, że z "M jak miłość" żegna się także weteran serialu, Krystian Domagała, który od 20 lat wcielał się w rolę Mateusza Mostowiaka.

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!