Na ekranach się uwielbiali, w rzeczywistości nie znosili. Magdalena Waligórska i Arkadiusz Nader to nie wyjątek

Aktorzy często stają przed trudnym zadaniem: choć prywatnie nie przepadają za sobą, przed kamerami muszą grać przyjaciół. Niektóre konflikty na planach seriali i filmów przerodziły się w prawdziwe wojny.
Cezary Żak i Artur Barciś Cezary Żak i Artur Barciś Kapif

Cezary Żak i Artur Barciś

Jakiś czas temu media rozpisywały się o tym, że Artur Barciś nie chciał zagrać w serialu "Ranczo" przez... Cezarego Żaka. Serialowy Arkadiusz Czerepach podobno nie mógł pogodzić się z faktem, że kolejny raz ma pojawić się na ekranie w cieniu swojego kolegi:

Sam Barciś nie miał grać w "Ranczu". Nie chciał tej roli z dwóch powodów. Po pierwsze, miał zamiar spokojnie czekać na "Doręczyciela", mimo że decyzję o rozpoczęciu zdjęć cały czas odwlekano. Po drugie - mniej ważne, ale jednak - po sukcesie "Miodowych lat" aktorowi wydawało się, że powinien zagrać pierwszoplanową rolę, a nie jakiś ogon - można przeczytać w książce "Ranczo. Kulisy serialu wszechczasów".
Arkadiusz Nader, Magdalena Waligórska Arkadiusz Nader, Magdalena Waligórska ONS

Magdalena Waligórska i Arkadiusz Nader

Magdalena Waligórska i Arkadiusz Nader, którzy wcielali się w małżeństwo Koteckich w produkcji "Ranczo", kilka lat temu pokłócili się tak bardzo, że sprawa trafiła na policję. W 2015 roku media informowały, że Nader miał zostać pobity przez koleżankę z planu. Aktor w rozmowie z "Faktem" przyznał, że Waligórska wcześniej oskarżyła go o molestowanie seksualne. Aktorka po jakimś czasie skomentowała sprawę na łamach "Twojego Imperium":

Powiem tylko, że złożyłam zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. To są cztery paragrafy. I nie mówię tu o sytuacji w Zabrzu, ale o czterech ostatnich latach. Mnie całkowicie wystarczy współpraca z policją, przedstawienie dowodów w sądzie, a nie walka na słowa w mediach i robienie z tego pośmiewiska na oczach całej Polski. Nie wejdę w słowną szarpaninę.
Małgorzata Pieńkowska, Joanna Sydor Małgorzata Pieńkowska, Joanna Sydor Kapif

Małgorzata Pieńkowska i Joanna Sydor

W 2018 roku mówiło się także o rzekomym konflikcie aktorek "M jak miłość". Chodziło o spór między Małgorzatą Pieńkowską a Joanną Sydor. Grająca w serialu córka Pieńkowskiej miała narzekać na współpracę z Sydor. Jak twierdził "Fakt" Ina żaliła się, że jej serialowa mama wytyka jej błędy w sztuce aktorskiej.

Agnieszka Więdłocha, Rafał Mroczek Agnieszka Więdłocha, Rafał Mroczek Kapif

Agnieszka Więdłocha i Rafał Mroczek

Agnieszka Więdłocha miała nie trawić swojego serialowego męża, czyli Rafała Mroczka. W 2012 roku magazyn "Na żywo" pisał:

Przeżywa każdą scenę, w której musi okazać serialowemu partnerowi choć odrobinę czułości.

Po wielu miesiącach pary na planie aktorka w końcu odeszła z serialu "M jak miłość".

Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka Kapif

Laura Samojłowicz i Magdalena Cielecka

Przez długi czas mówiło się w kuluarach, że Laura Samojłowicz i Magdalena Cielecka nie przepadają za sobą. Aktorki występowały razem w serialu "Hotel 52", a atmosfera na planie podobno była napięta.

Sarah Jessica Parker i Kim Cattrall Sarah Jessica Parker i Kim Cattrall East News

Sarah Jessica Parker i Kim Cattrall

Konfliktów nie brakowało także na planie "Seksu w wielkim mieście". Sarah Jessica Parker i Kim Cattrall na ekranach były przyjaciółkami, a poza planem nie mogły na siebie patrzeć. Ich stosunki znacząco pogorszyły się, gdy wyszło na jaw, że Cattrall zarabia o wiele mniej niż Parker. Aktorka zarzucała swojej koleżance z planu udawaną przyjaźń.

Jennifer Grey i Patrick Swayze Jennifer Grey i Patrick Swayze Great American Films Limited Partnership / Vestron Pictures/East News

Jennifer Grey i Patrick Swayze

Jennifer Grey i Patrick Swayze musieli udawać miłość na planie "Dirty Dancing", jednak tak naprawdę nie darzyli siebie sympatią. Dochodziło pomiędzy nimi do częstych spięć. Aktor zarzucał swojej filmowej partnerce, że jest zbyt emocjonalna i nie znosi krytyki. Kto by się spodziewał, że ich miłość była podszyta złością.

Reese Witherspoon i Vince Vaughn Reese Witherspoon i Vince Vaughn East News/NEW LINE CINEMA / JOHNSON, JOHN P. /

Reese Witherspoon i Vince Vaughn

Napięta atmosfera panowała także na planie "Czterech gwiazdek". Reese Witherspoon i Vince Vaughn nie przepadali za sobą. Znana z profesjonalizmu aktorka zarzucała koledze, że woli imprezować przed kamerami. Co więcej, Witherspoon nie pozowała z mężczyzną do zdjęć na premierze filmu.

Leonardo DiCaprio i Claire Danes Leonardo DiCaprio i Claire Danes East News/AF Archive/David Gadd

Leonardo DiCaprio i Claire Danes

Leonardo DiCaprio i Claire Danes grali zakochanych w filmie "Romeo i Julia", choć naprawdę nie dogadywali się. Aktorka zarzucała DiCaprio niedojrzałość, a ten nazywał ją sztywniaczką. Mimo wszystko trzeba przyznać, że sprostali aktorskiemu zadaniu. My uwierzyliśmy w ich miłość.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.