Anita Werner i Marta Kuligowska na zdjęciach sprzed lat. "Tak wyglądałyśmy, kiedy zaczynałyśmy dziennikarską przygodę"

Na Instagramie Anity Werner pojawiły się kolejne archiwalne zdjęcia. Tym razem internauci mogli zobaczyć lub przypomnieć sobie, jak niegdyś wyglądała między innymi Marta Kuligowska. Wtedy dziennikarka nosiła jeszcze bardzo krótką fryzurę.

Anita Werner od blisko 20 lat prowadzi "Fakty" na antenie TVN-u. Chociaż zaczynała jako aktorka, szybko obrała inną życiową drogę. O latach młodości opowiadała między innymi podczas występu w programie Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarka z sentymentem wspomina początki swojej pracy w telewizji, często publikuje na Instagramie archiwalne fotografie. Ostatnio zaprezentowała internautom, jak wyglądała w klasie maturalnej.

Piotr KraśkoStacja TVN pierwszy raz w historii nie wyemitowała "Faktów". Kraśko komentuje

Zobacz wideo Anita Werner za kierownicą TIR-a! Pochwaliła się nagraniem

Anita Werner pokazała, jak wyglądała Marta Kuligowska na początku swojej telewizyjnej kariery w TVN-ie

Tym razem Anita Werner zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych kolaż będący zestawieniem starych zdjęć dziennikarki oraz jej współpracowników. Prezenterka pokazała, jak dwie dekady temu wyglądali Grzegorz Miecugow, Ania Seremak oraz Marta Kuligowska

Tak, na dole po lewej to jestem ja. Prawie 20 lat temu. Poznajecie? Po mojej prawej stronie koleżanka Marta Kuligowska (Marta, też świetnie wyglądasz), na górze nade mną cudowny Grzegorz Miecugow, a po przekątnej Ania Seremak. Tak wyglądaliśmy, kiedy zaczynaliśmy swoją dziennikarską przygodę z TVN 24 i od tamtego momentu mija w tym roku już 20 lat! To były fajne początki-napisała dziennikarka.
 

Anita WernerAnita Werner wspomina początki pracy w "Faktach": Piękni trzydziestoletni

Po tak długim czasie Marta Kuligowska dalej nie zrezygnowała z blond odcienia, jednak teraz stawia na dłuższe włosy. Rozpoczynając karierę w TVN-ie, miała je bowiem naprawdę krótko obcięte. Trzeba przyznać, że metamorfoza dziennikarki sprawiła, że wygląda naturalniej i o wiele łagodniej. My jesteśmy na tak!

***

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: