Anita Werner na zdjęciu z liceum. Dziennikarka pochwaliła się fotką z przygotowań do matury. Internauci zachwyceni fryzurą

Na Instagramie Anity Werner pojawiło się zdjęcie z czasów szkolnych. Dziennikarka miała wówczas długie włosy. Internauci apelują, żeby wróciła do starej fryzury.

Anita Werner dopiero kilka miesięcy temu zdecydowała się założyć konto na Instagramie. Dziennikarka szybko zyskała sporą rzeszę fanów, a jej posty cieszą się niemałą popularnością. Sama zainteresowana często wraca wspomnieniami do starych czasów. Tak było i tym razem, gdy pochwaliła się zdjęciem z klasy maturalnej. Sporo się zmieniła?

Anita Werner pokazała zdjęcie sprzed latAnita Werner na zdjęciu sprzed 13 lat. Wyleciała do Kenii i miała długie włosy. "Wow!"

Anita Werner w długich włosach na zdjęciu z liceum

Obecnie w Polsce trwają próbne egzaminy maturalne. To właśnie skłoniło Anitę Werner do opublikowania zdjęcia z czasów, gdy sama pisała próbne matury.

Trwają próbne matury. To zdjęcie jest z czasu, kiedy też trwały, tylko że ja brałam wtedy w nich udział. Wszystkim maturzystom życzę, żeby tę próbę przeszli zwycięsko, żeby mimo tych trudnych warunków dookoła nabrali pewności siebie. A później, żeby wybrali dla siebie drogę, która da im pasję, szczęście i zaprowadzi do wymarzonego celu. Powodzenia! PS. Rodzicom maturzystów też życzę powodzenia. I cierpliwości - napisała pod postem.
 

Anita Werner zdążyła przyzwyczaić już widzów do swojej krótkiej fryzury, toteż archiwalna fotka w długich włosach jest nie lada gratką dla jej fanów. Ci nie szczędzili jej komplementów, a spora część z nich sugerowała, aby wróciła do fryzury sprzed lat.

Anita WernerAnita Werner ma drugą pracę. Pochwaliła się na Instagramie: Przed nami kilka tygodni zajęć

Jak pięknie w długich włosach.
Super fryzura. Może warto wrócić?
Przepięknie. Może Pani wróci do koloru i fryzury? - dopytują pod zdjęciem.

A Wam, w którym wydaniu Anita Werner podoba się bardziej? W krótkich czy długich włosach?

Zobacz wideo Anita Werner za kierownicą TIR-a! Pochwaliła się nagraniem

ZOBACZ TEŻ: Anita Werner wspomina początki pracy w "Faktach": Piękni trzydziestoletni. Miała dłuższe i ciemniejsze włosy

Więcej o: