Daniel Martyniuk zabrał córkę na spacer. Laura jest bardzo podobna do mamy. Towarzyszyła im tajemnicza blondynka

Daniel Martyniuk zabrał swoją córkę Laurę na spacer, czym pochwalił się w mediach społecznościowych. Dziewczynka jest już naprawdę duża!

Daniel Martyniuk nie ma dobrej sławy. Ostatnio pisze się o jego osobie głównie za sprawą wyroku, który usłyszał kilka dni temu. Przy okazji sprawy na jaw wyszły kolejne szokujące fakty. Policjanci, którzy zatrzymali syna króla disco polo w 2017 roku, zeznali, że mężczyzna groził im, że zabije ich rodziny. Czas pokaże, czy Daniel się w końcu zmieni. Póki co stara się spędzać jak najwięcej czasu ze swoją córką. W mediach społecznościowych pochwalił się wspólnym spacerem z dziewczynką. Laura to cała mama!

Zobacz wideo Były też awantury na Instagramie

Daniel Martyniuk tatą roku? Zabrał córeczkę na spacer

Syn Zenka Martyniuka spędził niedzielę razem z córką. Mężczyzna opublikował na swoim Instagramie kilka zdjęć Laury. Daniel postanowił zabrać dziewczynkę na sanki. Widać, że mała bawiła się świetnie, a z jej twarzy nie schodził uśmiech. Trzeba przyznać, że nieźle wyrosła i jest już naprawdę duża.

 

Laura jest bardzo podobna do swojej mamy, Eweliny Martyniuk. Na chłodnym spacerze miała na sobie różowy kombinezon, różową czapkę oraz szalik. Dziewczynka bawiła się śniegiem, a na sankach podziwiała okolicę. Na jednym ze zdjęć można zauważyć blond włosy tajemniczej kobiety i wnioskujemy, że towarzyszyła im mama Laury.

 

Myślicie, że Martyniuk skupi się teraz na swojej rodzinie, zamiast obrażać i grozić policjantom?

Plotek wspiera seniorów

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.