Agnieszka Dygant opublikowała zdjęcie sprzed 16 lat. Fani: Była pani taka piękna

Agnieszka Dygant wrzuciła archiwalne zdjęcie i zachwyciła fanów. Fotografia przywróciła wspomnienia z początków jej kariery.

Agnieszka Dygant opublikowała na swoim Instagramie jedno ze zdjęć z sesji sprzed 16 lat. Fani aktorki nie ukrywają zachwytu nad tym, jak zmieniła się uroda naszej polskiej "Niani".

Pani Krystyna i wolontariuszka AnnaPani Krystyna nagle zaczęła tracić wzrok. Wielu może jej pozazdrościć siły

Zobacz wideo Listy do M. 4

Agnieszka Dygant pokazała zdjęcie sprzed 16 lat

Agnieszka Dygant, jedna z najpopularniejszych aktorek swojego pokolenia, zamieściła fotografię z 2005 roku. Patrząc na zdjęcie, trudno uwierzyć, że ma ono już ponad 16 lat. Zdjęcie w kolorze sepii przedstawia gwiazdę siedząca na krześle, z łokciami podpartymi na udach. Dygant patrzy prosto w obiektyw, jakby chciała uwieść odbiorcę. Fani byli niemal jednogłośni i nieco sentymentalni:

Dziś zdecydowanie lepiej pani wygląda. Pani konto jest moim ulubionym wśród polskich gwiazd.
Piękna, ale im starsza, tym piękniejsza.
To były czasy!
Była pani taka piękna.
Szczerze? Z wiekiem coraz piękniejsza i bardziej kobieca.
 

Zdjęcie pochodzi dokładnie z tych czasów, kiedy aktorka dała się poznać polskim widzom w serialu "Niania". To właśnie wtedy cała Polska pokochała ją za rolę Frani Maj. Choć od tamtej pory zagrała w wielu produkcjach, to nie ulega wątpliwości, że sympatyczna łatka niani Frani Maj przylgnęła do niej najmocniej.

Jeden z fanów, gdy zobaczył zdjęcie zamieszczone przez aktorkę, przypomniał o teledysku Myslovitz do utworu "Dla Ciebie", w którym wystąpiła. Dygant odpowiedziała humorystycznie, że już sama nie pamięta, że występowała w tym wideoklipie: 

No tak! Ja już sama nie pamiętam, że tam grałam, ale tak było właśnie.

DodaDoda w roli "strażniczki moralności". Gwiazda mówi o seksie: Do mojej córki, nigdy mieć nie będę

A wy w którym wydaniu lubicie Agnieszkę Dygant najbardziej?

Więcej o: