Mikołaj Roznerski otrzymał Złotą Telekamerę. Na scenie wyznał miłość Adzie Kalskiej. Potem pochwalił się wspólnym zdjęciem

Mikołaj Roznerski otrzymał Złotą Telekamerę. Na scenie nie tylko podziękował, lecz także kierował słowa do swojej partnerki Adriany Kalskiej. Miłość kwitnie.

Gala rozdania Telekamer została wyemitowana środę 10 marca. Mikołaj Roznerski odebrał długo wyczekiwaną Złotą Telekamerę. Widzowie darzą go taką sympatią na ekranie, że przyznawali mu statuetkę Telekamery trzy razy z rzędu. Teraz przyszła pora na uhonorowanie aktora najważniejszym wyróżnieniem. Choć wiedział, że dostanie nagrodę, nie krył radości. Kiedy zabrał głos na scenie, był zestresowany.

Pierwszy raz w życiu mnie tak zeżarło, że nie mogłem wydusić przez chwilę słowa - napisał po gali na Instagramie.

Julia Kamińska, Katarzyna ZielińskaTelekamery 2021 wcale nie były na żywo! Gala została nagrana kilka dni wcześniej

Zobacz wideo Telekamery 2019. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski: Dziękuję mojej Adusi

Mikołaj Roznerski odebrał statuetkę z rąk swojej partnerki, Adriany Kalskiej. Nie krył swoich emocji i wśród podziękowań wyznał miłość swojej wybrance.

Adusiu, bardzo cię kocham - powiedział na scenie.

Jego partnerka także zachwyciła widzów. Pojawiła się w długiej, zabudowanej, czarnej sukni z ozdobną aplikacją. Po otrzymaniu nagrody para razem pozowała do zdjęć. Roznerski nie zapomniał o ukochanej także po gali.

Dziękuję mojej Adusi za to, że mnie wspiera - napisał na Instagramie

Aktora wzięło również na wspomnienia.

Jak przyjechałem tu do Warszawy 15 lat temu po zakończeniu szkoły teatralnej, z tekturową walizką, patrząc na Pałac Kultury, nawet przez myśli mi nie przeszło, że znajdę się tu, gdzie się znalazłem - napisał.
 

Julia Kamińska i Małgorzata SochaKamińska skradła show podczas Telekamer. Zielińska wcale nie gorsza

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - razem w życiu i na ekranie

To nie pierwszy raz, kiedy Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zachwycają. W poprzednich latach, kiedy aktor odbierał Telekamery, ukochana zawsze mu towarzyszyła. Prasa chwaliła ich udane stylizacje. Zwracano także uwagę na łączące ich uczucie. Mikołaj i Adriana nie szczędzili sobie czułości na ściankach.

Dziękuję kochanie, że przyszłaś tutaj ze mną. Nawet nie wiesz, ile to dla mnie znaczy - mówił Roznerski podczas rozdania Telekamer w 2019 roku.

Para jest jedną z najbardziej lubianych w "M jak miłość". W serialu Mikołaj i Adriana grają małżeństwo. Aktorzy pokochali się na planie zdjęciowym. Do tej pory to aktor zgarniał wszystkie statuetki Telekamer. Adriana Kalska na razie nie doczekała się nagrody dla siebie. Może jednak pochwalić się bogatą filmografią i wieloma rolami teatralnymi. 

Więcej o: