Telekamery 2021 wcale nie były na żywo! Gala została nagrana kilka dni wcześniej [PLOTEK EXCLUSIVE]

Jak udało nam się dowiedzieć, tegoroczne rozdanie Telekamer "Tele Tygodnia" nie odbyło się na żywo, a zostało nagrane ze sporym wyprzedzeniem.

Telekamery to jeden z bardziej komentowanych plebiscytów w Polsce, nazywany czasami polskim odpowiednikiem nagród Emmy. W tym roku przyznano statuetki już po raz 24., jednak gala odbyła się inaczej niż dotychczas. Wszystko zostało nagrane dwa dni przed telewizyjną transmisją.

Telekamery 2021 nie były na żywo. Wszystko nagrano dwa dni wcześniej

Telekamery zazwyczaj były transmitowane na żywo lub pokazywane na antenie zaledwie dwie godziny po zakończeniu gali. W tym roku również wszystko na to wskazywało, ponieważ w mediach społecznościowych niektóre gwiazdy zamieszczały relacje z przygotowań. To z pewnością mogło zmylić widzów oraz dziennikarzy. Jak udało się dowiedzieć redakcji Plotka, wszystko zostało nagrane już w poniedziałek, na dwa dni przed oficjalną emisją. Niektóre posty gwiazd potwierdzają również nasze informacje.

Julia Kamińska, która zaprezentowała się na scenie w pięknej, czerwonej wieczorowej sukni, swoją stylizacją pochwaliła się już w poniedziałek, czym poniekąd zdradziła kulisy wydarzenia.

Julia KamińskaJulia Kamińska instagram.com/_julia_kaminska_/

Właśnie tę fotkę Julia Kamińska pokazała u siebie na Instagramie w poniedziałek. Można by było podejrzewać, że to zdjęcie z przymiarek, jednak ta sama biżuteria i makijaż, który zaprezentowała również podczas gali, temu zaprzeczają. 

To niejedyna niespodziewana zmiana dotycząca Telekamer. W papierowym wydaniu "Tele Tygodnia" zapowiadano, że galę poprowadzi Barbara Kurdej-Szatan z Rafałem Szatanem. Ku zaskoczeniu widzów ich miejsca zostały nieoczekiwanie zajęte przez Katarzynę Zielińską i Kacpra Kuszewskiego.

Też jesteście zaskoczeni tym, jak w tym roku rozegrano rozdanie Telekamer? 

Zobacz wideo Teresa Lipowska pojawiła się na Telekamerach. Zapytaliśmy ją o Witolda Pyrkosza

ZOBACZ TEŻ: Wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego trwał ponad trzy godziny. Oprah pokazała nieopublikowane dotąd nagrania

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.