Wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego trwał ponad trzy godziny. Oprah pokazała nieopublikowane dotąd nagrania

Wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego trwał znacznie dłużej, niż mogliśmy zobaczyć w telewizji. Oprah Winfrey ujawniła niewidziane dotąd nagrania.

W programie "CBS This Morning" Oprah Winfrey ujawniła nowe materiały z wywiadu, podczas którego Meghan Markle i książę Harry opowiedzieli o powodach odejścia z rodziny królewskiej. Jak się okazuje, ich rozmowa trwała ponad trzy godziny, z których widzowie zobaczyli niecałe 90 minut. Oprah podzieliła się nagraniami, które nie zostały wcześniej wyemitowane przez stację CBS.

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey

Beyonce dziękuje MeghanBeyonce opublikowała wiadomość skierowaną do Meghan Markle. Artystka jest jej wdzięczna

Oprah ujawnia nowe nagrania

Słynna amerykańska dziennikarka udostępniła kilka klipów z wywiadu z Meghan Markle i księciem Harrym. Poznajemy w nich szerszy kontekst opuszczenia Wielkiej Brytanii przez parę.

W jednym z nagrań Harry i Meghan opowiedzieli o tym, jak nagle odwołano ich zaproszenie do rezydencji królowej Elżbiety w Sandringham. Stało się to po opublikowaniu listu, w którym ogłosili plan rezygnacji z królewskich obowiązków.

Zobacz też: Od myśli samobójczych Meghan Markle po rasizm w rodzinie królewskiej. Najważniejsze tematy z wywiadu u Oprah Winfrey

Markle twierdzi, że planowali spotkać się z królową, gdy tylko wrócą z Kanady do Wielkiej Brytanii. Wkrótce po przyjeździe otrzymali wiadomość od prywatnego sekretarza, że Elżbieta II jest jednak zajęta.

Książę Harry o relacjach z księciem Williamem

W wywiadzie wyemitowanym przez CBS książę Harry wspomniał o chłodnej relacji, która łączy go teraz z księciem Williamem. W niewyemitowanym klipie mąż Markle opowiedział o tym, jak brukowce w Wielkiej Brytanii stworzyły "toksyczną atmosferę" w jego rodzinie. Przyznał, że mimo wszystko jego starszy brat zawsze znajdzie w nim wsparcie.

Księżna KateKsiężna Kate przekazała Meghan Markle sekretną wiadomość przy pomocy kolczyków

Harry wyjawił również, że nikt z członków rodziny nigdy nie przeprosił za okoliczności, które doprowadziły do opuszczenia przez nich dworu.  

Oprah wraca do tematu rasizmu na królewskim dworze

W nowych materiałach pojawia się więcej szczegółów na temat rasizmu w pałacu. Konkretnie chodzi o rzekome rozmyślania członków rodziny królewskiej nad kolorem skóry Archiego, kiedy ten był jeszcze w brzuchu Meghan. W programie "CBS This Morning" Oprah wyjaśniła, że ani książę Filip, ani królowa nie brali udziału w tej konwersacji.

Więcej o: