Sylwia Grzeszczak kombinuje z fryzurą. Istny szał na głowie! Pokazała się w kolorowych warkoczykach. "Wiosna przyszła"

Sylwia Grzeszczak, choć odważnie eksperymentuje z fryzurami, zawsze po jakimś czasie wiernie powraca do ciemnych i długich włosów. Tym razem chce zaskoczyć fanów? Opublikowała zdjęcie w kolorowych warkoczykach.

Przyzwyczajeni do promowanego przez lata wizerunku Sylwii Grzeszczak fani musieli zaakceptować zmiany, które w ciągu ostatnich lat zaszły na jej głowie. Wokalistka z brunetki o symetrycznej grzywce przeobraziła się w blondynkę z burzą loków. Kilka miesięcy temu znów powróciła do brązu, jednak nadal eksperymentuje z szalonymi fryzurami. Tym razem pokazała się w długich warkoczykach. 

Sylwia Grzeszczak eksperymentuje z wizerunkiem. Dobrze jej w warkoczykach?

Na instagramowym profilu wokalistki pojawiło się zdjęcie, do którego pozuje w niecodziennej fryzurze. Gwiazda zdecydowała się na kolorowe, drobno uplecione warkoczyki w pastelowych odcieniach różu i niebieskiego. Internauci natychmiast zareagowali na metamorfozę Grzeszczak, sugerując, że wprowadziła wiosenną atmosferę. 

 
Sztos!
I od razu wiosna przyszła!
Sylwia, Ty coś znowu kombinujesz. Czyżby kolejna zmiana wyglądu? Tak czy inaczej czekam z niecierpliwością - komentowali fani.

Wokalistka nie odpowiedziała na pytanie dotyczące planowanej metamorfozy. W rzeczywistości wizualna zmiana i szaleństwo, które zagościło na głowie Sylwii, jest wynikiem pracy nad teledyskiem do utworu "Dobre Myśli", który swoją premierę miał już w maju 2018 roku. Grzeszczak jedynie wróciła wspomnieniami do tego momentu, publikując archiwalny kadr klipu. 

Żądni nowości sympatycy artystki mogą poczuć się rozczarowani. Wszystko wskazuje na to, że artystka na razie pozostaje wierna bardziej naturalnemu wizerunkowi. Nie wątpimy jednak, że jeszcze niejednokrotnie nas czymś zaskoczy. 

Zobacz wideo Tak Sylwia Grzeszczak wypoczywała na wakacjach. Piękne widoki!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.