Przyzwyczajeni do promowanego przez lata wizerunku Sylwii Grzeszczak fani musieli zaakceptować zmiany, które w ciągu ostatnich lat zaszły na jej głowie. Wokalistka z brunetki o symetrycznej grzywce przeobraziła się w blondynkę z burzą loków. Kilka miesięcy temu znów powróciła do brązu, jednak nadal eksperymentuje z szalonymi fryzurami. Tym razem pokazała się w długich warkoczykach.
Na instagramowym profilu wokalistki pojawiło się zdjęcie, do którego pozuje w niecodziennej fryzurze. Gwiazda zdecydowała się na kolorowe, drobno uplecione warkoczyki w pastelowych odcieniach różu i niebieskiego. Internauci natychmiast zareagowali na metamorfozę Grzeszczak, sugerując, że wprowadziła wiosenną atmosferę.
Sztos!
I od razu wiosna przyszła!
Sylwia, Ty coś znowu kombinujesz. Czyżby kolejna zmiana wyglądu? Tak czy inaczej czekam z niecierpliwością - komentowali fani.
Wokalistka nie odpowiedziała na pytanie dotyczące planowanej metamorfozy. W rzeczywistości wizualna zmiana i szaleństwo, które zagościło na głowie Sylwii, jest wynikiem pracy nad teledyskiem do utworu "Dobre Myśli", który swoją premierę miał już w maju 2018 roku. Grzeszczak jedynie wróciła wspomnieniami do tego momentu, publikując archiwalny kadr klipu.
Żądni nowości sympatycy artystki mogą poczuć się rozczarowani. Wszystko wskazuje na to, że artystka na razie pozostaje wierna bardziej naturalnemu wizerunkowi. Nie wątpimy jednak, że jeszcze niejednokrotnie nas czymś zaskoczy.
Niebywałe sceny na rozprawie rozwodowej Kubickiej i Barona. "Sandra, przestań. Nie rozmawiam z tobą!"
Karpiel-Bułecka odpowiada Miszczakowi. Poszło o słowa na temat Krupińskiej
Pogrzeb Bożeny Dykiel. Tak wygląda pożegnanie aktorki
Zaskakujące sceny na pogrzebie Bożeny Dykiel. Ksiądz w końcu stracił cierpliwość
Dom Andrzeja Piasecznego ma nietypowy kolor. Wokalista zamieszkał na świętokrzyskiej wsi
Jolanta Kwaśniewska zapytana o wywiad Marty Nawrockiej w TVN24. Takie ma zdanie
Dawid Woliński miał 19 lat, kiedy urodziła mu się córka. Tak dziś mówi o jej wychowaniu
Ekspert wybrał najlepsze stylizacje na Bestsellerach Empiku. Miał jednak gorzki wniosek
Tak mieszka gwiazdor Kabaretu Skeczów Męczących. W jego domu znajdziemy czerń i biel