Sylwia Grzeszczak ciężko przechodziła COVID tuż przed Sylwestrem. "Duszności były męczące, nie byłam pewna, czy dam radę wystąpić"

Sylwia Grzeszczak w jednym z instagramowych wpisów zdobyła się na wyznanie i przyznała, że trzy tygodnie temu chorowała na COVID-19. Piosenkarka długo dochodziła do siebie po chorobie.

Sylwia Grzeszczak pojawiła się na scenie podczas "Sylwestrowej Mocy Przebojów 2020", którą wyemitowała Telewizja Polsat. Okazuje się jednak, że gwiazda do samego końca nie miała pewności, czy wystąpi w show. Wszystko dlatego, że wokalistka długo dochodziła do siebie po tym, jak zakaziła się koronawirusem. 

Jeremy ClarksonJeremy Clarkson poznał diagnozę: COVID-19. "Bałem się, że umrę sam, w plastikowym namiocie"

Zobacz wideo Grażyna Wolszczak: Coraz więcej osób, w tym ja, przeszło COVID

Sylwia Grzeszczak przeszła COVID-19

Do tej pory nikt nie wiedział, że Sylwia Grzeszczak przeszła COVID-19. Dopiero teraz, kiedy piosenkarka składała swoim fanom noworoczne życzenia, przyznała się, że walczyła z chorobą. Okazuje się, że celebrytka zaraziła się koronawirusem już trzy tygodnie temu. 

Moi drodzy! Ostatni rok był dla nas wszystkich bardzo trudny. Musieliśmy się mierzyć z wieloma przeciwnościami, przełożyć swoje plany i marzenia na później. Myśląc czego mogłabym Wam życzyć na kolejny rok nasuwa się tylko jedno... zdrowia! Sama przekonałam się trzy tygodnie temu, co oznacza zakażenie się koronawirusem

- zaczęła, a później przyznała się, że choroba miała ciężki przebieg:

Ostatni czas nie był łatwy. Walczyłam o powrót do formy, duszności były męczące, miałam obawy czy dam radę wystąpić i nie zawiodę swoich fanów. Mega cieszę się, że mogłam ten dzień przeżywać z Wami, i że przywitaliśmy, miejmy nadzieję, lepszy, nowy rok! Kocham i uważajcie na siebie - apelowała. 
 

Krzysztof GojdźKrzysztof Gojdź zaszczepił się na koronawirusa. Apeluje: Zacznijcie ufać lekarzom

COVID-19 w Polsce

W Polsce, od początku wybuchu epidemii COVID-19, odnotowano 1,32 mln przypadków zakażeń koronawirusem. Według oficjalnych statystyk dotychczas w kraju z powodu COVID-19 zmarło 29 161 osób. Na całym świecie natomiast 1,85 mln osób. O swojej walce z chorobą opowiedziały między innymi takie gwiazdy, jak: Dorota Wellman, Cezary Żak, Ewa Kasprzyk, Maryla Rodowicz, Dorota Gardias, Radosław Majdan, Anna Kalczyńska czy Jarosław Kret

Więcej o: