Cezary Żak założył Instagram i odpowiada na pytania fanów. Przyznał, że przeszedł COVID. "Niedługo oddam osocze". Jest i o kontynuacji "Rancza"

Cezary Żak założył Instagram i zdążył już za jego pośrednictwem porozmawiać z fanami. Wyznał m.in., że miał koronawirusa oraz, że nie wyobraża sobie, by kiedykolwiek powstała kontynuacja "Rancza" i "Miodowych lat".

Coraz więcej polskich gwiazd ujawnia, że chorowało na COVID. Ostatnio w rozmowie z Plotkiem więcej na temat zakażenia koronawirusem opowiedziała Anna Kalczyńska, która wyznała, że "miała uczucie, jakby ktoś stłukł ją mocno kijem". Teraz głos zabrał Cezary Żak, który opowiedział o swoim stanie zdrowia na Instagramie. Poruszył też kilka zawodowych wątków.

Ewa KasprzykEwa Kasprzyk pokonała COVID. "Apetytu nie było". Górniak obraziła chorych. "Odlot"

Zobacz wideo Serial "Ranczo" na Netflixie! Inne nowości na grudzień 2020

Cezary Żak miał koronawirusa

Wprowadzone przez rząd obostrzenia sprawiły, że aktorzy i inni artyści pozostali bez pracy i mają sporo wolnego czasu (zamknięte są kina, teatry oraz nie można organizować koncertów). Gwiazdy nawiązują więc kontakt z fanami za pośrednictwem social mediów. Konto na Instagramie założył ostatnio nawet Cezary Żak, który wyznał, że chorował na COVID.

Jak zdrowie? - pytał internauta.
Ja już po COVID. Czuję się dobrze i niedługo oddam osocze - odparł krótko aktor, apelując do ozdrowieńców.

Artur BarciśArtur Barciś zakażony koronawirusem! Napisał wiersz o przebiegu choroby: Mdłości, ból mięśni, głowy

Fani dopytywali się również o zawodowe plany Żaka i ewentualny powrót na plan "Rancza" i "Miodowych lat". Cezary stwierdził, że nie ma sensu wracać do przeszłości i dał do zrozumienia, że należy cieszyć się, oglądając stare odcinki obu produkcji.

Oby nie. Na pewno byłyby [odcinki] gorsze. Nie tęsknię za "Ranczem". Uważam, że to zamknięta historia. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki - wyznał.

Fani mogą czuć się zawiedzeni, ale słowa aktora nie dziwią. Ciężko byłoby bowiem stworzyć nową, a przede wszystkim równie ciekawą historię bohaterów Wilkowyj. Ponadto nie wszyscy mogliby wrócić na plan - zabrakłoby chociażby Pawła Królikowskiego (Kusego), który po ciężkiej chorobie odszedł w lutym bieżącego roku.

Więcej o: