Impreza na Woronicza. Tomaszewska błyszczy w bieli, Krzan w czerni pomyliła ramówkę z sylwestrem

Magdalena Tomaszewska i Izabella Krzan zapozowały na ściance podczas wiosennej ramówki TVP. Obie brylowały w sukienkach. Jedna wyglądała promiennie, a druga... Oceńcie sami.

Izabella Krzan i Magdalena Tomaszewska oprócz pracy w tej samej stacji telewizyjnej łączy jeszcze jedna rzecz... Obie prezenterki zastąpiły swoje koleżanki z branży i przejęły ich rolę w "Pytaniu na śniadanie" i "The Voice of Poland". Teraz dumnie pozowały na okolicznościowej ściance TVP podczas prezentacji wiosennej ramówki. Jedna wystąpiła w białej, a druga w czarnej kreacji. 

Marcin ProkopNowa ramówka TVN-u i zaskakujący duet gospodarzy. U boku Prokopa nie zobaczymy Wellman

Wiosenna ramówka TVP. Izabella Krzan pozuje w czarnej, a Magdalena Tomaszewska w białej sukni

Izabella Krzan wyrasta na prawdziwą gwiazdę TVP. Prezenterka niedawno zastąpiła Marzenę Rogalską, która już dłużej nie mogła znieść tego, co dzieje się w stacji. Od zeszłego tygodnia prowadzi śniadaniówkę u boku Tomasza Kammela. Podobną historią pochwalić się może Magdalena Tomaszewska, która dostała propozycję prowadzenia "The Voice of Poland" po odejściu Marceliny Zawadzkiej. Obie prowadzące spotkały się 25 lutego na wiosennej ramówce Telewizji Polskiej.

Tomaszewska wystąpiła w wyprostowanych włosach oraz białej sukni z jednym rękawem i wiązaniem na szyi. Ze względu na asymetryczny krój, pokazała na ściance jedną nogę. Gwiazda dobrała do stylizacji srebrną biżuterię i białe, odkryte buty na obcasie.

Małgorzata TomaszewskaMałgorzata Tomaszewska KAPiF

Izabella Krzan nie popisała się za to strojem. Miała loki i czarną, błyszczącą sukienkę z piórami. Do tego dobrała długie kolczyki i złoto-szare odkryte szpilki. Gwiazda ewidentnie próbowała błyszczeć, a przez zbyt dużą ilość brokatu, wyglądała wprawdzie elegancko, ale bardziej sylwestrowo, aniżeli wiosennie.

Izabella KrzanIzabella Krzan KAPiF

Jak Wam się podobają ramówkowe stylizacje?

Roksana Węgiel, Agata KonarskaRamówka TVP. Od różowej kreacji Konarskiej boli głowa, za to Manowska? Wow!

Zobacz wideo Czy TVP cenzuruje polityków Zjednoczonej Prawicy?
Więcej o: