Tomasz Kammel i Izabella Krzan w "Pytaniu na śniadanie" podzielili widzów. "Marzena była dla ludzi, a nie po to, by pięknie wyglądać"

Środowy odcinek "Pytania na Śniadanie", w którym obok Tomasza Kammela zamiast Marzeny Rogalskiej pojawiła się Izabella Krzan, wzbudził duże emocje wśród widzów. Fani programu są wyraźnie podzieleni.

W środę na kanapach śniadaniowego programu Telewizji Polskiej obok Tomasza Kammela po raz pierwszy usiadła Izabella Krzan. Atrakcyjna prezenterka znana m.in. z "Koła Fortuny" zastąpiła Marzenę Rogalską, która we wtorek zerwała współpracę ze stacją. Taki przebieg wydarzeń wyraźnie podzielił fanów "Pytania na Śniadanie". Wiele komentarzy wskazuje na to, że odchodząc, Rogalska "zabierze" ze sobą część widzów.

TVP Kobieta płaci grosze? Daniel Qczaj zdradził, jaką stawkę mu zaproponowano (zdjęcie ilustracyjne)TVP Kobieta płaci grosze? Daniel Qczaj zdradził, jaką stawkę mu zaproponowano

Zobacz wideo Macademian Girl w programie Plotkersi

"Pytanie na Śniadanie". Widzowie komentują brak Marzeny Rogalskiej

Widzowie "Pytania na Śniadanie" dali upust emocjom w komentarzach pod zapowiedzią środowego odcinka na oficjalnym profilu programu na Facebooku. Na nową odsłonę "PnŚ" do godziny 11 zareagowało ponad 1000 osób, a ich liczba stale rośnie. Zdania fanów są podzielone, a środowy duet nie wszystkim przypadł do gustu.

Panie Tomku, proszę wziąć przykład z telewizyjnej żony
Bez Marzenki nie będę już oglądać "PnŚ". Cudowna inspirująca kobieta. Duet Rogamel był najlepszy. Tomkowi współczuję i też powinien uciekać. Z całym szacunkiem dla Izy, ale nie widzę jej w tej roli
Nie lubię oglądać tej pani, ma strasznie wysokie mniemanie o sobie i jest bardzo opryskliwa. Zdecydowanie lepiej oglądało się Panią Marzenę, która była dla ludzi, a nie po to, żeby pięknie wyglądać.
Marzenka chodź za ciosem, idź do TVN. Izka zadziera nosa, bo jako statystka miałam okazję ją poznać. Jak usiedliśmy przy stole, bo nie było gdzie, to zaczęła tak wykrzywiać, że głowa boli.
O rany, ale niedopasowana para – piszą niezadowoleni widzowie.

Są też tacy, którym duet Tomasza Kammela i Izabelli Krzak się podoba. 

Super, bardzo dobra zmiana
I się zaczęło w komentarzach politykowanie, krytykowanie, ubliżanie. A jednocześnie mówienie o przyzwoitości... Pani Marzena odeszła. Szkoda, ale nie dorabiajcie ideologii. Bądźcie poważni.
Jak się komuś nie podoba to niech nie ogląda. (...) Oczywiście, że tęsknie za panią Marzenką, bo drugiej takiej nie ma i nie będzie. Była oryginalna we wszystkim. Ale pani Iza to piękna kobieta i bardzo sympatyczna. Przy wsparciu i doświadczeniu Tomka da sobie na pewno radę, że z czasem się zdziwimy.
W końcu jakaś młoda, ładna dziewczyna, a nie Rogalska znawczyni w każdej dziedzinie.

Kinga Rusin, Agustin EgurrolaRusin komentuje przejście Agustina Egurroli do TVP. Dodała pełen sarkazmu post

Po co to traktować jako zastępstwo za Marzenę. Po prostu, program z Tomkiem prowadzi Iza, którą bardzo lubię i cieszę się, że jest w "PnŚ" – piszą internauci.

A Wy co myślicie na temat tego duetu?

Więcej o: